23 листопада львівські “Карпати” прийматимуть “Метадон”. Так у колах українських фанатів називають донецький “Металург”. Підтримати свою улюблену команду цього дня мають намір й автофани.
У неділю на стадіоні “Україна” наші улюбленці екзаменуватимуть другу донецьку команду (хоча, за турнірним становищем – ще треба розібратись, хто в Донецьку №1). У першому турі львів’яни поступилися з рахунком 1:0, тож цього тижня їм потрібно відіграватися.

Гостинно запрошуємо всіх автолюбителів Львова та гостей столиці Галичини приєднатися до нас. В кого немає клубної атрибутики – не біда, поділимося!

Вже традиційно збиратимось біля Монументу Слави на Стрийській о 10:30. Помиті машини, укомплектовані екіпажі, чепурна атрибутика і гарний настрій – необхідний комплект автофанівця. Наявність скотчу – вітається.

Після узгодження схеми руху і обов’язкового водійського інструктажу о 11:00 зелено-біла колона вирушить вулицями древнього міста у напрямку Брюхович для зустічі та подальшого супроводження клубного автобуса.

Фінішна крапка нашого заходу – фотографування на зарезервованому паркінгу навпроти головного входу на стадіон “Україна”.

Інфоцентр autofans