Виїзд львів’ян на матч проти «Кривбаса» залишиться в пам’яті вболівальників усіх українських команд на все життя. І справа тут не в якійсь надзвичайній підтримці команди чи в якихось інших довколафубольних діях. Справа в жахливій трагедії, що сталася в поїзді з одним із львівських вболівальників.
Початок виїзду не віщував нічого незвичайного і трагічного. Багато жартів, пива і весела компанія; невесела провідниця через таку компанію. Все як завжди… Провідниця завбачливо забирає фірмові шторки з вікон, які були біля основної групи фанів. Ближче до вечора. Хтось із фанів вибив вікно в тамбурі, що, в принципі, теж не є надзвичайною подією для настільки масового виїзду.

Усе було, як завжди до першої години ночі… Аж раптом всі здригнулись від жахливої звістки – загинув фанат «Карпат» Бородинський Павло. Всіх подробиць нещасного випадку ніхто повідомити не зміг, адже фанати перебували в шоковому стані, а багато хто в цей час спав і прокинувся вже коли на місці трагедії працювали міліціонери.

Ранок почався надзвичайною тишою в усьому вагоні, ніхто не міг повірити в те, що сталося. Фанати мовчки доїхали до Кривого Рогу й неохоче пояснювали фанам «Кривбаса», які їх зустрічали, чому такі сумні. Всі одразу зрозуміли серйозність ситуації, одразу змінили плани підтримки команди під час гри.

Завдяки оперативним діям фанів і працівників клубу гравці вийшли з чорними траурними пов’язками на руці. У перерві матчу оголосили хвилину мовчання. Такої тиші на стадіоні «Металург» не було вже давно. Вболівальники львівських «Карпат», на знак скорботи за загиблим товаришем, провели весь матч стоячи і мовчки. Усі вони, як і футболісти, пов’язали на руки траурні пов’язки, а півсектора перетягнули чорною стрічкою. Вболівальники «Кривбаса» також практично весь матч мовчали, й на знак підтримки виготовили два банери. На першому на чорній тканині написали «Співчуваємо», а на другому банері зобразили шалик, половина якого була у зелено-білу, а інша – червоно-білу смужку і з підписом «Скорбим».
Уболівальники зі всіх команд висловлюють в Інтернеті співчуття рідним і близьким Павла, незважаючи на протистояння між собою. Всі сподіваються, що такого більше в українському футболі ніколи не повториться. ВІЧНАЯ ПАМ’ЯТЬ!