“Карпати” вийшли з відпустки

0
TYS_0674_training_290426.max-1920x1080

У понеділок, 22 червня “зелено-білі” зібрались на базі у Бартатові для підготовки до нового сезону.

На команду чекає медогляд, функціональні та медичні тести, а також два спаринги, які заплановані на друге та третє липня.

У період з 4 по 19 липня “леви” готуватимуться до сезону в Словенії.

5 1 голос
Рейтинг статті
🦁 Підтримати нас 🐾
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
0
Залиште всій коментар, нам це важливо і цікава ваша думкаx