“Карпати” вийшли з відпустки
У понеділок, 22 червня “зелено-білі” зібрались на базі у Бартатові для підготовки до нового сезону.
На команду чекає медогляд, функціональні та медичні тести, а також два спаринги, які заплановані на друге та третє липня.
У період з 4 по 19 липня “леви” готуватимуться до сезону в Словенії.
