Новачок УПЛ на старті сезону гратиме у Львові
“Буковина”, яка після тривалої паузи повернулась в еліту українського футболу, визначилась з місцем проведення матчів перших турів нового сезону.
За інформацією UA-Футбол, попри бажання керівництва клубу, завершити роботи з повною заміною поля на стадіоні в Чернівцях не вдасться до старту чемпіонату. Через це “жовто-чорні” проведуть кілька ігор на “Україні”.
Очікується, що у вересні чернівчани гратимуть вже у рідному місті.
