“Карпати” підписали Вантуха
“Зелено-білі” уклали контракт із 27-річним захисником. Строк дії угоди – три роки.
Першим професійним клубом Вантуха стало київське “Динамо”, у структурі якого він перебував з 2015-го по 2022-й роки. За основу “біло-синіх” Роман не дебютував, натомість виступав у оренді за “Олімпік”, “Олександрію”, “Чорноморець”, “Дніпро-1” та “Зорю”.
У складі луганської команди фланговий захисник відіграв чотири роки та провів 102 матчі, у яких відзначився сімома голами і віддав дев’ять асистів.
