Найкращий гравець квітня у Першій лізі проаналізував попередні матчі та розповів про завдання команди на завершення сезону.

– Наскільки несподіваним та приємним для вас є визнання найкращим гравцем квітня у Першій лізі?

– Безумовно, мені дуже приємно перемогти у цій почесній номінації, та ще у такій конкуренції. Щасливий, що допоміг Карпатам підвищитися у класі. Працюю над собою і рухаюся далі.

– Погоджуєтеся з тим, що квітень особисто для вас був найбільш продуктивним місяцем у нинішньому сезоні?

– Дійсно, у минулому місяці зміг проявити свою найкращій якості, адже перебував в оптимальній формі. Переконаний, що мої найкращі ігри ще попереду. Намагатимуся і надалі тримати високий рівень і допомагатиму команді перемагати.

– Який матч запам’ятався вам найбільше у весняній частині сезону? Була гра, в якій Карпати зіграли майже ідеально?

– Насамперед відзначу домашню гру проти Маріуполя (3:1), адже там мені вдалося забити і віддати дві результативні передачі. До того ж, це була найбільші спокійна та впевнена перемога Карпат навесні.

– Поразка від Інгульця – 1:2 на своєму полі – найбільш болюча у цій частині сезону? У чому причина такого результату? За грою на перемогу Карпати точно не награли…

– Навіть не знаю, що сталося з нашою командою у тому протистоянні. Не хочеться шукати якихось виправдань. Суперник грав краще і заслужено переміг, але ми вже зробили висновки з тієї поразки. Дещо реабілітувалися, вигравши в Полтаві, проте, звичайно, зможемо компенсувати невдачі, тільки виконавши головні завдання на сезон.

– Травень почався для вашої команди з першої виїзної осічки в 2024 році після трьох поспіль мінімальних перемог. Карпати у сьомому турі не змогли виграти у Вікторії (0:0 у Сумах). Що пішло не так? 

– Дорога у 800 км була складною, та ще й постійні повітряні тривоги не могли не вплинути на гру. До того ж, якість газону не дозволяла грати у комбінаційний футбол. Було багато боротьби. Проте, попри всі труднощі, ми навіть мали перемагати, але не зіграли у свій найкращий футбол. Треба, насамперед, шукати причини у собі. Нічия – закономірний результат, але ми очікували більшого.

– Які висновки зробили з цього матчу? Що вам сказав Мирон Маркевич?

– Варто більш агресивно грати в атаці, створювати моменти. Вважаю, що правильні висновки зробили після цього матчу.

– За три тури до завершення чемпіонату ви всього на три очки випереджаєте Інгулець і тепер маєте лише перемагати, щоб зберігати перше місце. Можливо, таке турнірне становище навпаки більше мотивує та розізлить команду?

– Ми втратили гандикап у вісім очок, але все одно все у наших руках. Якщо зіграємо у свій найкращий футбол у заключних матчах, то досягнемо свого. Карпати дуже хочуть виграти Першу лігу та її золоті медалі. Зробимо все, що у наших силах.

– Які очікування від виїзного матчу проти Маріуполя? Можливо, проти команда, яка насамперед грає у футбол, а не відбивається, вам буде простіше?

– Це хороша команда, яка демонструє сучасний стиль. Намагатимемося нав’язати їй свій футбол, гратимемо з позиції сили. Віримо у власні сили.

– У фізичному плані почуваєтеся добре чи вже є певна втома наприкінці сезону? 

– З цим немає жодних проблем, адже зіграли не так багато матчів, щоб втомитися. Треба виконати завдання і з гарним настроєм йти у відпустку.

Джерело: ukrfootball.ua