Післяматчевий коментар головного тренера львівського клубу.

“Ніяк ми не можемо вивести гравців з того стану, що вони дуже переживають за результат. Що б ми не робили, як би не налаштовували, щоб забути про результат і думати тільки про хорошу гру, на жаль, поки що не виходить.

Звичайно, моментами було досить непогано, але мені б хотілося більшого. Хочеться більше бачити такого солідного футболу, тому що багато помилок у простих ситуаціях. Ніби на тренуваннях усе добре, але як тільки виходять на гру… Тим паче вдома, не хочуть підвести вболівальників, і такі дитячі помилки.

Грали проти хорошої команди, результат 3:1 – в принципі, десь відповідає ходу подій на полі. Але зараз в нас, самі розумієте, дві ключові гри. За цей тиждень ми повинні трішки додати. Користуючись моментом, хотів би подякувати вболівальникам, які прийшли і підтримали нас, попри те, що ми програвали. Це дуже важко для нас, я дуже вдячний.

Який з трьох переможних поєдинків мені найбільше сподобався? Мені подобається тільки те, що взяли 9 очок. Ніяк гравці не можуть позбутися якоїсь відповідальності. Голи забили хороші, але так треба постійно. Не кажу, що потрібно забивати в кожній атаці. Але такі невимушені помилки: прийом м’яча, Рябов і Клименко… То навіть не спрогнозуєш. Так що я поки що незадоволений якістю гри. Єдине що, десь моментами це подібне на футбол. У цьому плані треба додавати і вже шукати виконавців”.