Мизюк: “Проти нас всі налаштовуються по-особливому”

0

Loading

Оборонець левів поділився своїми враженнями від двох матчів у чемпіонській групі.

– Олександре, дві перемоги у двох домашніх матчах. Якими вони були для «Карпат»?

– Відразу скажу, що «Карпати» хороший подразник для суперників, тому усі налаштовуються проти нас по-особливому. Дві домашні гри були складними, але ми і не сподівалися на легкі матчі. «Полтава» створила достатньо клопотів, адже у другому таймі ми грали у меншості. Та все ж нам вдалося проявити характер і при нічийному рахунку зуміли вирвати перемогу.

Гра проти «Вікторії» теж склалася не просто, але швидкий гол додав нам впевненості і ми контролювали хід гри. Хоча суперник робив небезпечні вилазки до наших воріт, але ми були до цього готові. Загалом відзначу і «Полтаву», і «Вікторію», адже ці команди намагалися проти нас грати в атакувальний футбол.

– Проти СК «Полтава» ти вийшов на заміну і долучився до другого гола. Натомість у грі з «Вікторією» ми менше бачили тебе на вістрі атаки. Тренерські вказівки такими були?

– З «Полтавою» сама гра трактувала умови, за яких треба було атакувати, щоб здобути перемогу. І радий, що моя прострільна передача стала вдалою. А ось з «Вікторією» головне було вдало зіграти в обороні, тому в атаку йшов при стандартних положеннях. Команда зіграли на нуль, а це дуже важливо для воротаря та гравців захисту.

Що сказав після другої гри в роздягальні Мирон Маркевич?

– Відзначив, що цю гру провели значно краще, ніж першу, але ще є над чим працювати.

– Як команда готується до матчу з «Маріуполем»?

– Після гри з «Вікторією» мали відновлення на тренувальній базі, а наступного дня відпочинок. А далі усе за звичним тренерським планом. «Маріуполь» хороша команда з досвідченими виконавцями. Так що гра обіцяє бути не з простих.

– Поява уболівальників на трибунах додає вашій команді мотивації?

– Ми давно чекали наших уболівальників. У Львові вони особливі, а ми стараємось їх радувати хорошою грою та позитивними результатами. Також, хочу подякувати нашим воїнам, які боронять країну і дають нам змогу грати в такий непростий час.

Джерело: kamp-sport.com

Залишити відповідь