Старший тренер “левів” проаналізував матч проти “Полтави”, розповів про підготовку до поєдинку з “Вікторією” та поділився емоціями від виходу збірної України на Євро-2024.

Про матч з “Вікторією”

“Ми детально аналізуємо наші ігри, а згодом на основі цього вносимо корективи. Поточний тиждень не став виключенням. Зауважу, що команда провела роботу над помилками, яких припустилася в поєдинку з “Полтавою”. Попереду новий матч. Готуємося, вивчаємо гру “Вікторії” та робимо висновки. Ми знайомі з Анатолієм Безсмертним, разом навчалися на тренерських курсах. Думаю, це буде цікаве протистояння”.

Про відсутність Бабогло

“У нашому розпорядженні є чотири центральні захисники. Владислав Бабогло – наш ключовий футболіст. Але ми вважаємо, що всі хлопці мають можливість та шанс потрапити в основний склад. Владислав грав за збірну Молдови на позиції опорного півзахисника і вже не вперше. Це лише підтверджує те, що ми не помилилися, коли запрошували Владислава в “Карпати”. До Влада є довіра, а також це свідчить, що він є універсальним футболістом”.

Про кадрові зміни

“У наступному матчі ми не можемо розраховувати на Іґора Невеса. У нашого форварда перебір жовтих карток, тому свій шанс отримає інший бразилець Аріельсон. Все в його руках”.

Про адаптацію новачків

“За той короткий проміжок часу, який минув, новачкам дуже важко адаптуватися. Особливо звикнути до того стилю футболу, який ми пропонуємо. Це доволі складна модель гри. Проте ми сподіваємось, що новим гравцям вдасться якомога швидше адаптуватися до нашої гри”.

Про перемогу збірної України

“Вихід збірної України на Євро-2024 – це велика радість для всіх українців. У такий важкий час для нас і наших воїнів це чудовий подарунок. Хоча, звичайно, хлопці повинні були зробити свою роботу і здобути путівку на Євро”.