Головний тренер “левів” прокоментував поєдинок проти “Шахтаря”.

“Вважаю, що рахунок відповідає тому, що відбувалося на полі. Ми вирішували свої питання, а “Шахтар” – свої. Це був просто контрольний поєдинок, без психологічного навантаження. Звичайно, нам хотілося себе проявити та показати, що ми можемо на сьогодні. Вважаю, що вийшов хороший спаринг, але зараз нам треба перемкнутись на наші змагання. Через тиждень ми стартуємо, а перші матчі завжди непрості”.

“На 80 відсотків ми вже визначились зі складом на матч проти “Полтави”. Сьогодні нам легко забили два голи і над цим нам треба попрацювати. Слід визнати, що у Першій лізі проти нас такі нападники, як у “Шахтаря”, не грали. Можливо, наші гравці думали, що буде просто. Трошки опустили наших футболістів на землю і це дуже добре. У нас є тиждень, щоб попрацювати над нашими помилками. Ну і над реалізацією моментів, адже їх сьогодні було достатньо і треба було забивати”.

“Новачки себе проявили доволі непогано, але звичайно, що варто ще працювати. Вони не так давно в команді та поки не відчувають ритму нашої гри. Зрештою, маємо ще тиждень, підтягуватимемо їх”.