Автопробіг вирушає “на виїзд”

0

Loading

“Дербі Дей” – таку назву носить 15 листопада у колах фанатів. Нарешті львів’яни дочекались львівського протистояння у Прем’єр-лізі! Підтримати свою улюблену команду цього дня мають намір й автофани.

У суботу на головній футбольній арені Львова – стадіоні “Україна” – відбудеться матч між ФК “Львів” та нашими “Карпатами”. Суперечка між двома львівськими клубами перейшла за межі простого спортивного змагання за перемогу. Боротьба точиться за першість у місті, за вболівальників. Вже один факт того, що “Карпати” гратимуть на свому домашньому полі номінальними гостями вже викликає посмішку 🙂 .

Де-хто, зневірившись у спроможності гравців “Карпат” показувати достойний футбол, на початку сезону перейшов у лави вболівальників ФК “Львів”. Змив з себе зелено-білий колір… Наше фанатівське “фу” таким особинам! Адже справжні вболівальники завжди будуть зі своєю командою!

Настав час показати всій Україні, хто у Львові команда №1. Настав час усім нам показати, як ми можемо підтримувати свою команду.

Автофани мобілізують усі свої екіпажі, всіх учасників традиційного Зелено-Білого автопробігу на підтримку львівських “Карпат”. Гостинно запрошуємо всіх автолюбителів Львова та гостей столиці Галичини приєднатися до нас. В кого немає клубної атрибутики – не біда, поділимося!

Вже традиційно збиратимось біля Монументу Слави на Стрийській о 11:30. Помиті машини, укомплектовані екіпажі, чепурна атрибутика і гарний настрій – необхідний комплект автофанівця. Наявність скотчу – вітається.

Не рекомендується запізнюватись у цей день на точку збору, адже час старту автопробігу наперед не встановлено через необхідність виконання великого обсягу підготовчих робіт.

Після узгодження схеми руху і обов’язкового водійського інструктажу зелено-біла колона вирушить вулицями древнього міста у напрямку Брюхович для зустічі та подальшого супроводження клубного автобуса.

Фінішна крапка нашого заходу – фотографування на зарезервованому паркінгу навпроти головного входу на стадіон “Україна”.

Залишити відповідь