Спортивний директор «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький, розмірковуючи на тему завтрашнього матчу, сказав, що у «Дніпра» можна виграти. Що для цього потрібно – зрозуміло. Бажання, вміння і везіння – три кити, на яких у сьогоднішньому футболі можна зробити результат. Звичайно, багато залежить і від суперника. «Дніпро» останнім часом не вражає, і така нестабільність у грі, а також низька результативність підопічних Протасова, може зіграти на руку «Карпатам». А ще підтримка трибун – куди ж без неї. Але це все буде завтра. Сьогодні ж ми спробуємо спрогнозувати склад «Карпат» на гру. Повірте, це не просто…
Місце у воротах ні в кого не викликає сумнівів. Всеволод Романенко керуватиме діями в обороні і відбиватиме небезпечні удари Назаренка, Калініченка та інших дніпрян. Центральна пара захисників теж, на наш погляд, залишиться та сама, що й у попередньому матчі – Петрівський та Мілошевіч. На краях гратимуть Ощипко та Федорів, хоча претензії до них у матчі проти «Кривбасу» були.

Центр поля сьогодні виглядає трохи незвично – Ґодвін та Пшеничних. На сьогодні саме вони руйнують гру суперника у середині поля, а при першій ліпшій нагоді допомагають партнерам в атаці. Не обговорюється місце в основі двох мозкових центрів «зелено-білих» Ігоря Худоб’яка та Василя Кобіна. Перший, вочевидь гратиме на улюбленому правому фланзі, а другий допомагатиме нападнику. Хто ним буде – ще те питання. Максим Фещук, який грає у цьому чемпіонаті нестабільно, чи Сергій Зеньов, який видав фанатстичний матч за збірну? А може, Олег Кононов вирішить, що обом нападникам є місце на полі одночасно? Якщо ж наставник «Карпат» продовжить ставити когось одного, тоді допомагати нападнику буде Андрій Ткачук, прогрес якого важко не помітити.

Орієнтовний склад на гру: Романенко – Федорів, Мілошевіч, Петрівський, Ощипко – Худоб’як, Ґодвін, Пшеничних – Ткачук, Кобін, Зеньов.