Олег Кононов, головний тренер ФК «Карпати»

– Сьогодні відбувся трагічний момент – загинув уболівальник нашої команди, який їхав на сьогоднішній матч. Тому я хотів би попросити зараз всіх прісутстующих згадати його хвилиною мовчання.

Ми граємо для уболівальників, тому для нас це трагічний випадок. По матчу – гра нам давалася, ми були близькі до перемоги, не забили пенальті, з чим розбиратимемося.

– Чому не грав сьогодні Кажанов? І Годвін був замінений з якої причини?

– Кажанов грав за дубль, тому як, щоб потрапити до складу потрібного прикласти багато зусиль. Гравці повинні розуміти, в якій команді вони грають і чию честь захищають.

Кожен гравець повинен проявити себе на будь-якому рівні – як в основному складі, так і в дублюючому. Що стосується Самсона (Годвін – прим. авт.), він вийшов на полі з невеликою травмою, яка в
кінці гри дала про себе знати.

– Пенальтіст команди Фещук, але його не було на полі. Хто ухвалив рішення, що пробивати пенальті повинен Кобін?

– Я прийняв. Головний тренер відповідає за те, що відбувається на полі.

Тарас Гребенюк, в.о. головного тренера ФК «Кривбас»:

– Безумовно, складні кліматичні умови, в яких проходила гра, напевно, не могли ні позначитися. Напевно вплинула ситуація, що головний тренер не може бути присутнім на грі команди з лавки запасних. Якщо в першому таймі були моменти і біля наших воріт, то в другому ми могли вирішити результат матчу в свою користь. Це називається «Гра на гойдалках» – ми могли як виграти, так і програти.

– Вам не здалося, що після забитого гола «Крівбасс» заспокоївся?

– Можливо щось хлоп’ят зупинило. Ми розберемося, чому це відбулося. Детальний аналіз буде вже зроблений на розборі гри.

– Чим була викликана рання заміна?

– Вона була викликана тим, що ми трішки перебудували гру в середині поля, вона стала такою, що більш атакує. Тому ми випустили гравця, який висувався небагато попереду, став відповідати за іншу зону на полі.

– Що з Сачко і Матюхиним? Їх навіть в заявці не було.

– Ці гравці вже не є гравцями нашої команди.