Трансляції матчу п’ятого туру Прем’єр-ліги між криворізьким «Кривбасом» та львівськими «Карпати» ніхто не побачить. Керівництво господарів сьогоднішньої гри у доволі дивний спосіб «перерубала» усі телевізійні кабелі. Байдуже, що телеканал «Мегаспорт» запланував показ матчу під егідою Прем’єр-ліги у прямому ефірі.
За кілька днів до початку матчу керівництво «Кривбасу» повідомило Прем’єр-лігу, що трансляція не відбудеться. Мовляв, клуб не зацікавлений в трансляції і не зацікавлений в умовах, що їх пропонує Прем’єр-ліга в телевізійному пулі.

Тому вже сьогодні можна стверджувати, що трансляції не буде. Структури, що займалися організацією, вже зняли замовлення на техніку і на передачу супутникового сигналу, не дочекавшись згоди на трансляцію. ФК «Карпати», дізнавшись, що існує загроза зриву трансляції, напряму звернувся до керівництва «Кривбасу». Генеральний директор «зелено-білих» Олександр Єфремов мав розмову із президентом “Кривбасу” Олександром Лівшицом та генеральним директором Олександром Затулком, щоб домовитися бодай про трансляцію матчу на Львівщині. «Карпати» навіть запропонували оплатити вартість прав на показ матчу. Проте керівництво «Кривбасу» принципово вирішило не дозволяти трансляцію, за жодних обставин і за жодної фінансової компенсації. Зрозуміти мотивацію не вдалося, як і отримати зрозумілих пояснень.

Хочеться вірити, що в даному випадку немає місця жодним закулісним моментам, пов’язаним із суддівством цього матчу. Арбітром буде Володимир Сіренко з Сімферополя, за суддівства якого карпатівці програли усі три матчі; останній його поєдинок за участю «зелено-білих»: «Карпати» – «Динамо» – 1:2. Пригадується, тоді пан Сіренко зарахував гол динамівців, коли на полі, в зоні найбільшої напруги біля воріт «Карпат», було два м’ячі. Що ж, сподіватимемося, що у Кривому Розі команди не гратимуть у темряві трьома м’ячами…