“Карпати” зіграють у Зальцбурзі проти “Ред Булу”

0

Loading

Компанія ALPINE Bau GmbH, що є проектантом стадіону до Євро-2012 у Львові, запропонувала керівництву ФК “Карпати” провести товариський матч з австрійським клубом “Ред Бул” (Зальцбург).

Поєдинок планується провести на новому стадіоні у Зальцбурзі, що збудувала компанія ALPINE Bau GmbH до чемпіонату Європи 2008 року. Ідея організації цього матчу вже погоджена з президентом “Ред Булу” Дітріхом Матешіцем. Матч “Карпат” проти команди Джованні Трапаттоні відбудеться в один з днів перерви в національних чемпіонатах через матчі збірних, орієнтовно 6-8 вересня.

Довідка
«Ред Булл Зальцбург» (нім. Red Bull Salzburg) — австрійський футбольний клуб з міста Зальцбург.

6 квітня 2005 року футбольний клуб «Аустрія» було придбано компанією Red Bull. При цьому заявлялося, що створюється новий клуб, з новою назвою, емблемою і кольорами. Однак згадку про те, що клуб було засновано в 2005 році, забрали з сайту клубу за наказом Австрійської футбольної федерації.

Ця ситуація привела до поділу вболівальників команди на дві групи: «червоно-біло-фіолетових», які бачили у новій команді послідовників традицій «Аустрії» та «фіолетово-білих», які прагнули зберегти колишні традиції, відмовлялись підтримувати новий клуб і в підсумку знову створили команду «Аустрія», з традиційними кольорами, емблемою і назвою.

Досягнення “Ред Булу”
Чемпіон Австрії: 2007

Досягнення “Аустрії”
Чемпіон Австрії: 1994, 1995, 1997
Фіналіст Кубка УЄФА 2004 р.

Відомі гравці:
Ніко Ковач
Александр Циклер
Йохан Фонлантен
Томас Лінке
Алекс Маннінгер
Тоні Польстер
Олівер Бірхофф

У складі “Ред Булу” грають футболісти, відомі за виступами в українському чемпіонаті – Ласло Боднар (Угорщина) та Аніс Бусаїді (Туніс).

Відомі тренери:
Джованні Трапаттоні
Лотар Маттеус

Стадіон «Вальс-Зіценхайм» (нім. Stadion Wals-Siezenheim), на якому зіграють команди – арена у Вальс-Зіценхаймі, передмісті Зальцбургу. Стадіон було офіційно відкрито 8 березня 2003 року. До чемпіонату Європи 2008 року кількість глядацьких місць було збільшено до 30.000. Стадіон приймав три групові матчі Євро-2008 у групі D: Греція – Швеція, Греція – Росія, Греція – Іспанія.

Інформаційний центр ФК “Карпати”

Залишити відповідь