Сергій Пшеничних: “Тепер залишається гризти землю!”

0

Loading

Це було, наче холодний душ. Причому не лише для вболівальників, а й для гравців. Після вдалого матчу з пораненим «Шахтарем» (1:1), також поранений «Чорноморець» виявився для «Карпат» заміцним горішком. Уже другий рік поспіль «зелено-білі» поступаються в Одесі розгромно, минулого сезону – 0:4, а зараз – 0:3…

– Точної відповіді щодо причин розгрому, мабуть, не маю – пригніченим голосом почав розмову Пшеничних. – Ми ж ніби непогано почали матч, а потім… Знаєте, перший гол ще не був «смертельним» – гадаю, ми б змогли його відіграти. Та м’яч, який нам забили одразу на початку другого тайму, остаточно надламав команду.

– Перший гол одесити забили зі штрафного, факт призначення якого викликав суперечки…

– Так там штрафного і не було! Мілошевіч стояв на обох ногах, а в нього суперник сам врізався… Арбітр взагалі підсвистував на користь «Чорноморця». Тому ж Кобіну чогось жовту картку дав. Словом, було чимало епізодів, коли суддя збивав нас з ігрового ритму.

– Ну а вже до двох інших голів, що пропустили «Карпати», як здалося, призвели метушливо-неузгоджені дії в обороні.

– Мабуть. Спершу Мілошевіч не зовсім вдало вибив м’яча, а коли нам забивали третій, весь захист зіграв якось сумбурно.

– Тож в чому причини? Команда після успішного матчу з «Шахтарем» не зуміла налаштуватися на більш слабкого суперника?

– Можливо, нам просто не вистачило часу на відновлення після гри з донеччанами. Все-таки у матчі з «Чорноморцем» і я, і мої партнери відчували як фізичну, так і моральну втому. На жаль, нам не вдалося виконати тренерські настанови, погано тримали м’яч у центрі поля. Однією з основних причин невдачі стала велика кількість браку під час передач. Не наш день був.

– «Чорноморець», який розпочав чемпіонат з двох поразок, чимось здивував?

– Ну, я би так не сказав. Просто у минулому матчі одеситам треба було будь-що перемагати, і заради здобуття результату вони ладні були користуватися всіма шляхами – про деякі з яких і говорити не хочеться.

– Такі поразки, яку зазнали «Карпати» минулої п’ятниці, часто спричиняють до розбору польотів у колективах…

– Нас зібрали в суботу на базі і провели розмову, був присутній в тому числі й спортивний директор Юрій Дячук-Ставицький. Деталі цієї зустрічі виносити на широкий загал не хочу – як-не-як, це була внутрішньокомандна розмова… Скажу лише, що тепер – після не надто вдалого старту у прем’єр-лізі – нам нічого не залишається, як виходити на поле і гризти землю, але наступного суперника – маріупольський «Іллічівець» – перемогти!

Інформаційний центр ФК “Карпати”

Залишити відповідь