23.01.2020 Заява "Карпат" щодо голосування у міській раді
946
8
Фото - ФК "Карпати"

Сьогодні, 23-го січня 2020 року, у Львівській міській раді депутатами розглядалось питання про надання ФК «Карпати» в оренду земельної ділянки під чашею стадіону «Україна».

Це було надзвичайно важливе для Клубу питання, оскільки могло і мало бути першим з тих, що дозволили б втілення масштабного Проекту реконструкції стадіону «Україна». Підсумки голосування виглядають фатальним для майбутнього клубу: лише 18 голосів «ЗА»...

«Як відомо, мер Львова Андрій Садовий запросив керівництво клубу на зустріч до Ратуші «на каву», де ми доволі конструктивно поспілкувались про Проект реконструкції стадіону і про пов’язані з ним питання, зокрема – щодо необхідності оформлення оренди землі, що мало б дати поштовх для розвитку Клубу, – коментує ситуацію виконавчий директор ФК «Карпати» Ростислав Ящишин. – Зазначу, що хоч і була гостра дискусія з некомфортними питаннями в обидва боки, і загалом, після багаторічного нерозуміння «один – одного», у підсумку виглядало, що спільне бачення розвитку ФК «Карпати» у Львові таки є, що, у свою чергу, вселяло оптимізм напередодні голосування.

Принагідно щиро дякую усім, хто багато працював, щоб Проект реконструкції було створено та запрезентовано, зокрема – і Андрію Івановичу, який в підсумку підтримав ідею Проекту і навіть неодноразово пропонував депутатському корпусу зробити те ж саме.

Однак «біда» прийшла звідти, звідки її точно ніхто не чекав. Дуже боляче про це говорити, однак маємо, зокрема, «подякувати» «відомому» депутату міської ради, президенту ще одного львівського футбольного клубу, який відверто і активно агітував депутатський корпус не підтримувати питання «Карпат». Саме тому депутату, який нещодавно зізнавався у безмежній любові до «Карпат», цитую:

«У Львові повинна бути Народна команда. Власниками якої дійсно має бути народ, обласна і міська влади, бізнесмени... Ми, львів’яни, робимо одну велику справу. Я мрію про футбольну вертикаль у Львові, вершиною цієї піраміди були, є і будуть «Карпати». Я хочу, щоб у нашому місті була команда, яку всі будуть любити не словами, а грошима. Хто скільки може. Я мрію про Народну команду... Мають підключитися і місто, і область, і бізнесмени. Скільки зберемо, такого рівня отримаємо команду. Але це буде наша команда. Ми змусимо, навчимо і допоможемо любити цю команду» (© Григорій Козловський).

Що ж до майбутнього «Карпат», то долю клубу буде вирішено вже найближчим часом. Але сотні вихованців клубу, їхні батьки, вболівальники вже знають, кому дякувати за таку «допомогу» і чого варті ці слова»...
 

Поіменне і пофракційне голосування депутатів:


Джерело: http://fckarpaty.com
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 8
pvm65
23.01.2020, 20:01 Спам
1
Чому? Ну чому комерційній структурі має щось надаватися?Чи може каламойський з димінським відмовились від прав власності на клуб? Відповісти
Sharp
23.01.2020, 20:19 Спам
0
Загалом очікуване рішення. Зрозуміло, що тут зійшлися інтереси різних сторін, що присутня корупційна складова і багато інших нюансів, але є і ще одне - кредити чи щось в оренду надають в більшості тим, хто показав себе хорошим господарем, хто показує позитивну динаміку в своєму бізнесі чи іншій справі, хто в кінці кінців, вставши зранку не з тої ноги, не робить імпульсивних непродуманих і незрозумілих для інших вчинків. А яким показав себе Димінський за останні 10 років? Відповісти
Петро1986
23.01.2020, 20:38 Спам
0
Рішення то позитивне і прийняте, так як більшість проголосувала та. 18 за і саме цікаве 23 утрималися. Відповісти
Tipa_Kuzmich
23.01.2020, 20:48 Спам
0
А як, це і хто уявляв собі передачу землі ? Кому - Коломойському, Димінському ? А можливо сьогоднішнє рішення, це складова "великого плану" ? Відповісти
T@siK
23.01.2020, 22:00 Спам
3
“Але сотні вихованців клубу, їхні батьки, вболівальники вже знають, кому дякувати за таку «допомогу»” - якого х*ра переклалати свою вину на когось. Як діти блять, обідилися бо їм землі не дали, і тепер ми не знаємо що буде з нами і знаємо кому «дякувати»! Ви бариги, йдіть на**й, лишіть ті Карпати і п****йте подалі від них, продайте за копійки і сидіть тихо тупарі!
Нє щоб сказати що ми сильні, ми побудуємо з нуля (і дійсно побудувати) то ми обідились бо нам «цюці» не дали. Яцишини, ящишини, підаришини і тому подібне, клоуни!!!
Відповісти
Onealex
24.01.2020, 08:51 Спам
-1
100% підтримую рішення міськради Відповісти
vlotsk
24.01.2020, 10:26 Спам
2
Покумекав я зранку та тему екзистенції клюбу і виглядає для мене що наші справи не є аж такі погані щоб волати "пропало всьо". Отже, вйо до аналізу:

Факт 1. Майно (база, поля) виведене з клюбу і належить умовній кіпрській Crystal Dym ltd.
- Нічого страшного в даному факті немає. На Кіпр базу не вивезеш. Якщо просто замкнути на замок - вона по перше буде генерувати збитки (охорона, електрика, платежі за землю), по друге буде потроху руйнуватися і втрачати цінність. Тому логічним буде намагання або заробляти на оренді або продати. Чи є у нас ФК якому би треба було орендувати базу? Навряд чи, в Козловського наче своя є а фекал бідний як церковна миш. Отже повертаємось до продажу. Можливо якись час Дим потримається за ту базу але зрештою буде змушений продати її новому власнику КЛ.

Страшилка 1. Карпати приречені і зникнуть з футбольної мапи як Дніпро чи Метал.
- В долі цих команд проблемою є не те що вони зникли а те що при спробі їх відновити на власника автоматом ляже гігантська заборгованість (хоча цілком ймовірним є варіант що їх таки відновлять коли пройде певна кількість років і спливе термін позовної давності). КЛ розігнавши високооплачуваних гравців скоротили платіжну відомість і у великі мінуси залізти не мали б. Тому навіть якщо в кінці сезону чи раніше Дим перестає фінансувати команду і вона знімається з розіграшу - новий власник зможе відновити "ті самі" Карпати без будь-яких додатків у назві типу "-1" чи "-1963". Цілком можливо що до того все і йде бо новий власник навряд чи має намір платити Коломі $20 млн за повітря (інвестиції що були зроблені колись і зараз не несуть собою якоїсь цінності).

Отже, відставити паніку, якось воно буде. Якщо справді були зацікавлені особи підхопити Карпати - то провал голосування грає лише на користь варіанту зміни власника і початку нової, бездимної ери.
Відповісти
kirilgal
24.01.2020, 11:52 Спам
0
Після т.з. "зелено-білої революції" коли Карпатам віддали стадіон в оренду плани також були амбітні. Нове табло, електронні рекламні щити, закінчити накриття трибун, ледь не капітальна реконструкція. В результаті - зробили підігрів і все. А, ще тлевізор на старе табло вчіпили і паркани помалювали. Стадіон вже сипиться, крісла постиралися що сидиш вже ледь не на бетоні.
Я не є на боці Козловського чи Дима, я на боці Карпат.
І особтсто моя думка що ця земля нічого б не змінила. Нажаль, Карпатам - дупа і всі вже давно це розуміють, а цей спектакль з голосуванням за землю просто щоб назначити когось винуватим.
Відповісти
Онлайн чат
Останні коментарі
SashkoSus коментує:
Молодці, бачив гру, грали досить непогано, але для дорослого футболу майже всі гравці на мою думку щ...
ДЗЕНЯ коментує:
він не дурніший нас- таке з ним не пройде
Mar6197 коментує:
Мендес вже як півроку в аргентинському Спортингу)
SashkoSus коментує:
Сьогодні не тренувалися Халл і Веремієнко, в обох травми, якщо не заявлять Гіоргадзе, в неділю буде ...
Sharp коментує:
Але є Мендес, Артим і Карпенко...
MaRiO коментує:
Після обіду був......шось вони там крутять.....https://upl.ua/ua/people/view/65141 - ось його профіл...
SashkoSus коментує:
На сайті УПЛ нема Гіоргадзе. Що це означає? Поки не заявили?
Sharp коментує:
Він весь минулий рік висів в списку відсторонених і раптом зник... Може амністія за термін давнини )...
MaRiO коментує:
У списку відсторонених на сайті УПЛ Хобленка чомусь нема...
SashkoSus коментує:
Щось мені підказує, з нашим директором не домовляться по зарплаті
SashkoSus коментує:
Так, Хобленко ще за Чорноморець заробив дискваліфікацію. Він також пропускатиме
Sharp коментує:
Ніби Хобленко теж має дискваліфікацію, яку отримав ще перед тим, як перейшов в Брест. Про те навіть ...
jackjo коментує:
як на мене файного вінгера нема в нас, але Прийму думаю варто брати однозначно
levchik коментує:
Треба брати.!!! І по суті трансферну компанію можна вважати вдалою.Ну може ще когось у півзахист кре...
Tipa_Kuzmich коментує:
Успіхів і до перемог ! І не звертай увагу на неадекватні коментарі !
Зараз на сайті
Онлайн всього: 54
Гостей: 46
Користувачів: 8
Instagram
Переглянути цей допис в Instagram

Вже у цю неділю ми розпочнемо чергову весну боротьбою за виживання. І хоч якби вже шляки не трафляли від цього... ситуація є така, як вона є. Комусь може не подобатися головний тренер чи гравці, які зараз є у команді. ОДНАК попри всі складнощі ці люди залишилися у цей важкий період і будуть боротися ДО КІНЦЯ! Ми знову ж таки не маримо про якісь «зелено-білі серця» чи «карпатівський дух» але розуміючи, що до завершення чемпіонату є ризик, що будуть грати безкоштовно - вони НЕ ВТІКЛИ і вже за це варті нашої з вами ПІДТРИМКИ! У неділю зранку хтось знову поїде з автофанами , батьки візьмуть своїх дітей і вирушать на стадіон, а в той момент інші будуть допивати чергову чарку у парку біля стадіону! АЛЕ ПОТІМ НАС ВСІХ ОБ‘ЄДНАЄ ОДНЕ! Ніхто не знає, як складеться доля нашої команди влітку але ЄДИНЕ чим ми можемо допомогти клубу в цей момент - це нашою ПІДТРИМКОЮ! ПРИХОДЬ НА СТАДІОН! Неділя! 14:00! Тільки Львів і Тільки «Карпати»!

Допис, поширений FCKarpaty.Com.UA (@fckarpaty.com.ua)