Фото - ultras.org.ua
Як стало відомо Sport Arena, львівський клуб найближчим часом може бути покараний забороною реєструвати нових футболістів і втратою очок.

Взимку Карпати позбулися багатьох заборгованостей своїм екс-футболістам, після чого з галичан зняли діючу раніше трансферну заборону. Однак найближчим часом львів'янам знову світить блокування трансферного вікна, а крім цього Карпати також можуть позбутися трьох очок у чемпіонаті України.

Як стало відомо нашому сайту з різних джерел, причиною нових бід Карпат може стати справа Івана Мілошевіча. Виявляється, клуб досі не розрахувався з сербським захисником. Через це ФФУ може не тільки накласти на львівський ФК трансферний «бан», але і забрати три очки.

За деякими даними, КДК ФФУ виніс рішення заборонити Карпатам реєструвати нових футболістів» ще в березні. Але воно було попереднім і надавало ФК можливості виправити становище. Раніше юрист Дмитро Коробко, який представляв інтереси Мілошевича, заявляв, що до Карпат заблокують найближче трансферне вікно в разі невиплати Мілошевичу боргів до 8 квітня. Нещодавно вже в інтерв'ю нашому сайту Коробко говорив, що «вже в середу» (тобто, сьогодні, 27 квітня) на Карпати буде накладено трансферну заборону. Той же Коробко повідомляє, що за весь цей час львів'яни не контактували ні з ним, ні з Мілошевичем на тему погашення заборгованостей.

Для трансферного «бана» Карпатам потрібно рішення Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, чиє засідання сьогодні дійсно відбулося. Але за нашою інформацією, жодних постанов щодо справи «Карпати проти Мілошевича» КДК не виносив. Передбачається, що новий склад КДК (оновлений в березні) ще не прийняв всі справи від попередників, тому у разі надходження такої справи комітет розгляне його на найближчому своєму засіданні (яке відбудеться 6 травня).

Крім цього з джерел в спортивно-юридичній сфері нам стало відомо, що справа Мілошевича може відгукнутися Карпатам і втратою очок. Так як галичани не виконували колишніх рішень ФФУ щодо Мілошевича, тепер у вигляді більш суворого покарання у ФК можуть відібрати три пункти в чемпіонаті України. За деякими даними, таке рішення вже негласно прийнято ФФУ, однак за певних нюансів поки воно не вступає в силу.

Тут також зазначимо, що на сьогоднішньому засіданні КДК можливе зняття очок з Карпат не обговорювалося. Проте повідомляється, що подібна справа може розглядатися на наступному зібранні комітету — 6 травня.

Джерело: http://sportarena.com
Дата: 27.04.2016 | Головні новини | Переглядiв: 1571
Дрогобич
1) Нiк: Дрогобич / Дата: 27.04.2016 в 19:17:18 (+ | +3 | -)
Коротше виплатити Мілошевічу до літа і без боргів входити в новий сезон
Tyniv
Спам2) Нiк: Tyniv / Дата: 27.04.2016 в 19:37:00 (+ | +2 | -)
Навіт незнаю як це назвати, метал 2 роки зарплати неплатить. так само дніпро має проблеми то із метала і дніпра очок незнімають (говерла то обше капец напевно неплатят зарплати із року заснуваня) а з карпат можна. Так виглядає що ФФУ знімає очки коли їм це вигідно. Чесно говорячи це не по-спортивному таке робити, футболісти стараются а потім бац і зняли ті очки. В кріїні і біда із футболом а тут ще таке роблят. Такими темпами залишется тільки два клуба, хоча коли посадят бандюка ахметова то шахтаря нестане, бо в нас так в країні є, шо клуб спонсорує тільки одна людина, в Європі такого немає.
Свободу_не_спинити
Спам3) Нiк: Свободу_не_спинити / Дата: 27.04.2016 в 21:16:08 (+ | +1 | -)
Не знімуть, так як вже знімали очки по цій справі раніше. Це може підтвердити і агент Мілошевича. А заброну на реєстрацію гравців так цілком можливо. Але можливо і заплатять борг 142 тис. дол. можливо хоч частину, або половину і тоді заборони не буде
Tipa_Kuzmich
Спам4) Нiк: Tipa_Kuzmich / Дата: 27.04.2016 в 22:02:42 (+ | 0 | -)
Та нехай знімають, тих три очки, на ситуацію в турнірній таблиці, суттєво це не вплине . ( 7-9 місце, яка різниця ? )
andyleo
Спам5) Нiк: andyleo / Дата: 28.04.2016 в 08:06:20 (+ | 0 | -)
Свободу_не_спинити, по справі Мілошевіча турнірних балів Карпатам ще не знімали.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
яйці вам заважали

Гра у цій порі на такому полі це знущання над вболівальниками і футболістами ! Кому потрібен футбол у такій порі року ? ...

Дуже правильна вюха

Та здався вам той уніан? На сайті проспорту є офіційна трансляція, помоєму навіть в 720p.

Як так можна було всратися? Слабаки

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 67
Гостей: 57
Користувачів: 10

sergKL, 13Mark, joe, grandcoach, spiker, RA11, vitalycos, Maks59, fckarpatylviv_org, Max12