Віктор Вацко, Фото - FCKarpaty.Com.UA
Відомий український телекоментатор та екс-функціонер "Карпат" Віктор Вацко розповів про ситуацію з трансферами львівського клубу.

Про Балажіца

"Грегор Балажіц? Поки в процесі пошуку нового клубу. Думаю, що процес цей не буде тривалим, враховуючи футбол, який Грегор демонстрував у"Карпатах" в останні півтора сезони.

Про Зеньова

Наскільки я розумію, Сергій Зеньов, віддавши багато років Львову, хотів змінити обстановку. Він завжди дивився в бік Європи. Думаю, і надалі буде прагнути продовжити кар'єру в одній з країн Євросоюзу.

Я був би дуже радий, якби Зеньов знову одягнув футболку "Карпат" - він став би підсиленням для цієї команди. Але, скажу чесно, не вірю в такий розвиток подій".

Про Худоб'яка

Худоб'як настільки сильно провів кінцівку першої частини чемпіонату, що, думаю, у багатьох зняв питання стосовно своєї корисності для нинішніх Карпат.

Але у стосунках Худоб'яка із клубом є нюанси, пов'язані із контрактними умовами, про які сторони домовлялися влітку, коли Ігор повернувся із оренди в Ростові. І зараз ці нюанси потрібно вирішити. Вірю, що все буде добре.

Про Ксьонза

Про Ксьонза я тут уже писав неодноразово. Наскільки мені відомо, у Карпатах зараз немає футболістів, яких клуб категорично не продасть. Але віддавати за безцінь у Львові ніхто нікому нікого не буде.

Про Качарабу

З Качарабою досить цікава ситуація. Його однаково можна називати як вихованцем Карпат, так і вихованцем Шахтаря.

Якщо я правильно пам'ятаю, вихованцем клубу вважається гравець, що до 21-го року провів у системі клубу не менше трьох років.

Інша справа - історія потрапляння Качараби до Шахтаря. У Львові дуже прагнули б почути її із вуст панів-агентів Варги та Піріча

Джерело: http://matchday.ua
Дата: 11.01.2015 | Інтерв'ю | Переглядiв: 1038
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Гра у цій порі на такому полі це знущання над вболівальниками і футболістами ! Кому потрібен футбол у такій порі року ? ...

Дуже правильна вюха

Та здався вам той уніан? На сайті проспорту є офіційна трансляція, помоєму навіть в 720p.

Як так можна було всратися? Слабаки

Якби ж то тільки з жидами по Уніан показували питань би не було,але вони ж і проти Зорі і проти інших команд показують п...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 100
Гостей: 99
Користувачів: 1

spiker