13.08.2019 Вацко: "Мене ще раз запрошували в "Карпати"
967
3
Фото - fckarpaty.com.ua

Віктор Вацко розповів про те, як він був віце-президентом Карпат.

Це був досвід, мені було насправді дуже цікаво, побачити зсередини, спробувати дати якісь свої знання, інформацію. Чи пішов через недостатній кредит довіри? Справа в тому, що коли ти займаєш посаду, відповідаєш за рішення та вчинки інших людей, не впливаючи на них… Умовно кажучи, команда купила футболіста. Ти говориш «Ні, ну не можна» і пояснюєш, чому не можна, тому що в тебе є люди, які займаються селекцією, ти сам передивився там багато часу, посиділи, обговорили, написали все це документально, ми розробили спеціальні бланки звітності по кожному гравцю. Всі ці речі лягали на стіл Димінському в тому числі. А рішення приймається інше. Потом на прес-конференції ти кажеш «Я не буду відповідати за цих людей», як я можу відповідати, коли говорив, що вони нам не підійдуть. А вони не підійшли, так воно й вийшло. Чому ти повинен нести відповідальність за рішення інших людей? Хоча за штатним розписом рішення має бути твоїм. А так, управляти, не маючи ніяких важелів управління…

Севідов поїхав на збір, в нього один нападаючий — Володя Гудима. Підходиш, «Володь, друже, в тебе шанс, зараз ти один, доведи». Він приїзджає, а в нього жопа як кузов трамвая. Гладкого вигнали. Звонить Саня Гладкий. «Владимирович, спасибо за все, я не в команде». Як ти не в команді? Потім домовляєшся, щось переконуєш.

Чому пішов? Там був комплекс подій. Після цього в мене була ще можливість прийти в Карпати. На даний момент я вирішив, що поки що буду займатися журналістикою.

Мене запрошували, я з Димінським зустрічався. За пару місяців, до того випадку, що з ним стався. Чи не з ним, я не знаю, до речі, тому що різні речі говорять. Він давав посаду. Найбільший висновок, який я зробив в цій історії з Карпатами: якщо ти заходиш в клуб на посаду якусь плюс-мінус керівну, ти повинен заходити зі своєю командою, вам повинні довіряти й не заважати.

Зараз був в Карпатах Смалійчук, він отримав повний карт-бланш від Димінського, повну довіру, він показав, на що здатен в наших умовах футболу. Не знаю, який він менеджер, агент в Європі, [але] прийшла людина, не знайома з реаліями українського футболу, просто зруйнувала фундамент, який був в команді.

Мова йшла про те, що людина приходить і з першого року виводить Карпати в єврокубки. Це особисто сказав мені Димінський. Прийшла людина, показала бізнес-план, сказала, що потрібно — добре, я віддаю, дивлюсь, не втручаюсь. Димінський — людина, яка знає собі ціну, яка досягла в житті дуже багато. Звичайно, характер в нього не подарунок, але з ним можна і потрібно розмовляти. Ясно, якщо ти сів, «му-му», побачив живого Димінського і пішов труси міняти одразу, то вже твої проблеми. Насправді не одна і не дві ситуації були, де [могли бути] емоції, гаряча рука, але ти сідаєш, розмовляєш, доводиш і домовляєшся — принаймні, в мене таке.
Джерело: http://sportarena.com
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 3
TommyBoy
13.08.2019, 15:56 Спам
0
інтєрєсно Відповісти
Mar6197
13.08.2019, 16:12 Спам
0
Гудима Відповісти
Onealex
13.08.2019, 19:11 Спам
0
Я теж довго ржав з того Гудими ) Відповісти
Онлайн чат
Останні коментарі
Mar6197 коментує:
"...саме Гуцуляк став головною львівською надією в атаці...", дякую, посміявся)) ...
Hatsik коментує:
В першу чергу усіх з перемогою!
В такого Олімпіка окрім перемоги нічого іншого не можна було ...
Sharp коментує:
З почином! Чекаємо на продовження і завжди грайте як сьогодні в першому таймі і ще краще!
SAVAR коментує:
А ви поранений хто? Котик, чижик....? Чому не Карпати готуються, як поранений звір?
Fan3367 коментує:
+++
RomCa коментує:
Головне дати Чижику час, а не звільняти після кількох невдач. Буде стабільність - буде і результат!
RomCa коментує:
Дякую)
Onealex коментує:
Я теж довго ржав з того Гудими )
Mar6197 коментує:
Гудима
TommyBoy коментує:
інтєрєсно
TommyBoy коментує:
малувато щось, варто ще підписати - щоб потім могли так само написати, що з Карпат пішло вже 15 футб...
Tipa_Kuzmich коментує:
А ще потрібно дисципліну прививати і стриманість, на останніх хвилинах заробити штрафний через відма...
Sharp коментує:
Написати адмінам в ОП
RomCa коментує:
Видно що команда ще не зіграна і Чижевський прививає стиль гри. Деякі люди дуже часто помилялися, ал...
Litvin коментує:
навіщо знову в Раві грають? щоб ніхто не бачив? не ми, чи не тренери головної команди .... (((
Зараз на сайті
Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0