Сіренко
Наприкінці 2017-го року «леви» підсилили тренерський штаб фахівцем з фізпідготовки Павлом Сіренком. Відтепер один з кращих спеціалістів у цій справі в Україні працюватиме у зелено-білому клубі. Про враження, плани та очікування від нового етапу у своєму житті уродженець Львова, який раніше ніколи не працював у «Карпатах», розповів у інтерв’ю Інформаційному центру клубу.

Павле Олександровичу, за вашими плечима великий досвід роботи в командах різного рангу, але у Львові ви не працювали жодного разу.
– Можна і так сказати, оскільки я розпочинав свою діяльність в одній з команд Львівської області. Також можна додати і те, що «Верес», хоч і представляє Рівне, але основним місцем дислокації цього клубу був Львів.

Як виник варіант з «Карпатами»?
– Ми вже тривалий час знайомі з Олегом Петровичем Смалійчуком і у нас ідеї щодо співпраці були й раніше, але з різних причин «зірки на небі не сходились». У даному випадку саме віце-президент клубу, незважаючи на усі перешкоди, приклав максимум зусиль для того, щоб я працював саме в «Карпатах». Чудово розумію, у який складний для команди час ми починаємо нашу співпрацю і маю впевненість, що мій вибір правильний.

Чи була у вас нагода ознайомитися з клубною інфраструктурою?
– Звичайно, я детально ознайомився з умовами, які створені для тренувального процесу та поспілкувався з більшістю працівників різних ланок, тим паче, що з багатьма з них ми співпрацювали раніше. Наприклад, з Даріо Друді ми знайомі ще з часу його роботи у «Зірці», з Олегом Бойчишиним були разом у хмельницькому «Поділлі», а з керівником науково-методичної групи Богданом Хоркавим разом вчились в університеті. Приємне враження справило те, що команда має усе необхідне для роботи та відновлення.

Чи знайомі вам деякі гравці «Карпат»?
– Тут теж жодних проблем: з Артемом Федецьким працювали у «Дніпрі», з Ігорем Худоб’яком вперше познайомився ще у 2010-му році, коли він викликався до складу Національної збірної України під керівництвом Мирона Маркевича, з іншими гравцями – номінально.

Яким буде ваше завдання у тренерському штабі «Карпат»?
– Головним чинником є оптимізація рівня фізичної підготовленості гравців команди, також проведення різного роду профілактичних тренувань та відновлювальних заходів. Спільно з медичним штабом, контроль і впровадження реабілітаційних програм; у комплексі з науково-методичною групою проведення функціональних, діагностичних проб та тестів, на підставі яких внесення ймовірних корективів і побудова навчально-тренувального процесу.

Тренер з фізичної підготовки у своїй діяльності, мабуть, віддає перевагу батогу, а не прянику. Ви за характером і стилем роботи є саме таким?
– На мою думку, необхідно знаходити золоту середину. Як тренери, так і футболісти є професіоналами своєї справи. Футболісти мають чітко виконувати установку тренера на занятті, тренер в свою чергу, моделюючи структуру навантаження, має керуватись об’єктивними та суб’єктивними чинниками оперативного стану гравців.

Попереду тренувальні збори. На чому робитимете акцент у процесі підготовки до заключної частини сезону?
– З 10-го по 22-ге січня команда буде працювати у Львові на заміській базі. Основними завданнями на цей збір буде розвиток загальної та швидкісної витривалості у вправах з м’ячем, силової витривалості за допомогою спеціальних вправ. 25-го січня «Карпати» розпочинають тренувальний збір у Туреччині, який завершиться 15-го лютого. Якщо на першому зборі 50% тренувань будуть складати вправи без м’яча, то на другому всі тренування виключно складатимуться зі специфічних вправ. Основними завданнями на другий збір буде розвиток спеціальної швидкісної витривалості, швидкості та сили.

Не так давно ви отримали науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук з фізичної культури та спорту). Зараз продовжуєте займатися науковою діяльністю?
– Звичайно. Але оскільки час праці тренера у професійній команді фактично не регламентований, його на науку залишається не так вже й багато. Більшість не бачить те велике підґрунтя, що передує кожному тренуванню. Необхідно багато часу для чіткої регламентації тренувального процесу, проведення аналізу майбутньої роботи та тренування, що відбулося.

Звідки черпаєте інформацію для вдосконалення у своїй роботі?
– Слушне запитання, адже реалії сьогодення ставлять вимоги знаходитись постійно на крок попереду. Звичайно, це сучасна науково – методична література та досвід провідних команд світу.

Джерело: http://fckarpaty.com
Дата: 29.12.2017 | Про Карпати | Переглядiв: 894
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Яке "Карпати" займуть місце в кінці чемпіонату?
Нові коментарі
Блін... На базі... А можна б було невеличкий футбольний турнір провести, наприклад Карпати, ФК Львів, Рух, Демня (наприк...

головне памятати це в майбутньому і не повторювати..

Адєсса,Львів з Алімпіком і гольова на Мякушка? Грав ше на гіршому полі ніж в олексі.

Не спіши в київське Динамо ! Пограй, хоча б рік-півтора за Карпати ! На жаль є невдалі приклади, які поспішили з переход...

Чи це Швед не бачить поле , або він самолюб ? Скоріше - друге . Забий Мар"ян гол і питань не було б, або віддай пас...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 18
Гостей: 15
Користувачів: 3

serber, Onealex, spiker