Фото - FCKarpaty.Com.UA
«Карпатам» можуть продовжити заборону на реєстрацію нових футболістів з-за невиплати заборгованостей Івану Мілошевічу.

Колишній гравець «Карпат» Мілошевіч виграв суд і наполягає на виплаті суми без реструктуризації та відстрочок.

«Карпати» подали в ФФУ документи про виконання рішення КДК, але в дійсності клуб не виплатив заборгованостей. Тому Мілошевіч знову звернувся до ФФУ з вимогою продовжити санкції для львів'ян.

У львівського клубу залишилося 5 днів для виплати заборгованості, інакше КДК продовжить заборону на реєстрацію нових футболістів.

Нагадаємо, зараз «Карпати» не можуть реєструвати новачків за рішенням КДК ФФУ від 10 березня.

Джерело: http://ua-football.com
Дата: 02.07.2016 | Про Карпати | Переглядiв: 994
andyleo
Спам1) Нiк: andyleo / Дата: 04.07.2016 в 09:31:27 (+ | +3 | -)
Мабуть один з останніх моїх дописів тут. Попробую пояснити ситуацію з Мілошивечем. Усю судову тяганину з його боку супроводжував такий собі п. Коробка. Знаний в футбольних колах "персонаж". Як тільки справу було завершено, цей пан отримав суму від Мілошивеча і на тому все. А тепер починається саме цікаве. Стосовно суми, вдаватися в деталі не буду. Зазначу, що вона складається не із самої зарплати в чистому виді. Отож, справу закрито - треба віддати гроші. Мілошивеч відмовляється приїжати, ФК Карпати не мають бажання висилати гроші за кордон задля уникнення подвійного оподаткування. Зрозуміло, що звичайним переказом таку суму не відправиш, оскільки вона фігурувала в юридичних документах. Мілошивеч просить зайнятися цим п. Коробку. Він відмовляється, бо гроші отримані і його вже нічого не цікавить. У мілошивеча людини не має, клуб пропонує свою. Мілошивеч приїжає сюди. Проблем з прізвищем, на яких наголошує Мілошивеч, немає. Незнаю чому він це видумав. Проблеми є із зняттям грошей. У країні існує ліміт на зняття валюти в межах одного дня. Станом на сьогодні - це десь орієнтовно 1800-1900 євро, залежно від курсу. Можете порахувати скільки днів треба ходити і знімати цю суму. Йому пропонують у банку зробити переках цих грошей на свій рахунок у сербський банк. Зрозуміло, що банк бере комісю за це. Він на це не погоджується. При цьому не ходить і не знімає гроші збанку, а звинувачує клуб, вимагає видачі грошей готівкою. Ось такі справи. І ще одне, нехай Мілошивеч, або п. Коробка, покажуть рішення Лозанського суду по цій справі. Звичайно, якщо воно є.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
І Море не затримало того Боровика,а знайшовся клуб який всіх пенсіонерів,з пивними животами позбирав,та і у Мазяра він ч...

Всьо хватає....Ще відбудь матчів 10 ( але тільки в запасі), дотягни до 100 і вали вже з команди, плужара!

На честь ювілею наплужив вчора на три матчі наперед

мНячик був круглий

Вистачить писати відписки,типу вюху дав,ви вигравайте,а не П....ж,один(((

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 14
Гостей: 13
Користувачів: 1

Karpatymania