Фото - ФК "Карпати"
Прем’єра-ліга розповіла, чому вона зареєструвала новачків львівського клубу, незважаючи на трансферний бан.

Львівські Карпати змогли зареєструвати "зимових" новачків завдяки ухвалі Франківського районного суду Львова про забезпечення позову Карпат до ФФУ по "справі Гудими" від 17 січня 2018 року.

Як розповів Футбол 24 виконавчий директор УПЛ Євген Дикий, ще 5 лютого 2018-го державний виконавець особисто привіз та вручив Прем'єр-лізі рішення цивільного суду під розпис.

"12 лютого з Державної виконавчої служби нам надійшов запит стосовно того, на якій підставі не виконується дане рішення. Після чого 13 лютого нам вже надійшов проект ухвали суду, що з нас буде стягнено грошовий штраф і в подальшому нас можуть притягнути до кримінальної відповідальності", – зазначив Дикий.

Згідно з цим рішенням суду загальної юрисдикції, ні Федерація футболу України, ні Прем'єр-ліга не мають права забороняти Карпатам реєструвати гравців.

"Більш того, оскільки ми не поспішали з виконанням цього рішення, бо погоджували позицію з ФФУ, нас вже притягнули до відповідальності у вигляді грошового штрафу, а якщо і далі ми не будемо виконувати рішення суду, то нас притягнуть до кримінальної відповідальності", - вказав Дикий.

той же час Дикий пояснив, що це не Прем'єр-ліга одноосібно здійснює заявку команд. "Ми проводимо всі документи, перевіряємо, передаємо ФФУ, і вже федерація видає так звані паспорти футболістів", – сказав він.

За інформацією Футбол 24, питання стосовно "трансферного бану" Карпат має бути розглянуто на найближчому засіданні Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ 20 лютого, яке мало відбутися ще 15 лютого.

1 лютого КДК ФФУ прийняв рішення надати Карпатам час до 15 лютого, щоб домовитися зі своїм колишнім гравцем Володимиром Гудимою щодо сплати заборгованості. На наступному рішенні КДК має прийняти подальші рішення залежно від розвитку подій.

Джерело: http://football24.ua
Дата: 19.02.2018 | Про Карпати | Переглядiв: 797
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
'Україна' рідний стадіон для мене, і ніхто мене ні в чому не переконає. Можете ставити там оцінки. Мені не потрі...

А я ще з початку сборів писав - якщо не підпишемо, Київ чи Шахта заберуть на шару. Ще один прокол Смалійчука.

Просто не зрозуміло, як можна не виграти в Гаврушків, Литвяків та Рудиків?

MAZAXISTO, бо піст закінчується - Кінтеро Йонатан Фернандо Бедоя, Амеро Маурісіо Кортес, Родріго Маурісіо Варгас Кастіль...

Перед Паскою грають історично погано,так що будемо чекати кінця свят

Зараз на сайтi