УПЛ
Віце-президент Української Прем'єр-ліги Маркіян Ключківський не виключає, що кількість команд в елітному дивізіоні чемпіонату України може знову збільшитися до 16, та наразі жодної ясності в цьому питанні немає.

"Сьогодні в регламенті, який затвердила Прем'єр-ліга, окремим додатком винесені положення, які регламентують механізм розширення УПЛ до 16 команд. Виходячи з того, що Перша ліга на сьогоднішній день, скажімо так, достатньо іменита за складом, ми повинні бути до цього готові.

Та це рішення не можуть прийняти лише клуби, для цього потрібна участь Федерації футболу України. Ми поставили собі відмітку, щоб таке рішення було прийнято, якщо воно буде прийнято, якомога раніше, не пізніше зимового міжсезоння. Власне, для такої ситуації до нашого регламенту і додані перехідні положення.

Це потрібно зробити заздалегідь, щоб можна було підготувати належним чином телевізійний пул. Іншими словами, ми маємо знати, чи продаємо змагання з 12 командами, чи з 16. Від цього залежить кількість ігрових кіл, і кількість матчів кожного тижня. Комерційний інтерес до окремих матчів є більшим, наприклад, до матчів Динамо і Шахтаря. А цих матчів при 16 командах стане 2 замість 4-х.

Я не готовий зараз говорити і навіть не знаю, чи буде прийнято таке рішення. Можливо і ні. Але якщо воно буде прийнято, то має бути прийнято заздалегідь", – зазначив він на прес-конференції керівництва УПЛ.

Джерело: http://football24.ua
Дата: 05.06.2018 | Українські новини | Переглядiв: 418
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
спорт онлайн на check-live

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Яку позицію потрібно підсилити "Карпатам" в першу чергу?
Нові коментарі
Я не розумію що можна побачити в мішаному складі-в кінці сезону був сформований кістяк-от його і тримайтесь-підпускайте ...

Подивимось, чого варта команда Фізручишина та Фізруховського...

"за одним матчем" пооти команди ПЛ, чи 1ї_ліги, але не Галича !!! Хотілося б розділити спокій і впевненість го...

- не потрібно судити за одним матчем...
- не потрібно судити за двома матчами...
- не потрібно судити за п...

Цікаво за скільки таких матчів,можна буде судити про вашу кваліфікацію,як тренерів!

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 41
Гостей: 35
Користувачів: 6

borman, Kotuk, Halychanyn, sashasub, James_Rodriguez, 13Mark