Тлумак: "Можливо, до нас приїдуть іноземці" - 17 February 2022 - FCKarpaty.Com.Ua - Сайт фанів і вболівальників Карпати

17.02.2022 Тлумак: "Можливо, до нас приїдуть іноземці"
1161
0
Фото - ФК "Карпати"
Коротке інтерв’ю наставника "зелено-білих" про підсилення та підготовку до весняної частини сезону.

Перший цикл підготовки

“Чесно кажучи, я поки не знаю, як оцінювати нашу підготовку, оскільки ще тривають збори, щоденне навантаження, команда грає по тайму. Загалом ми задоволені грою в наших попередніх спарингах. Звичайно, що були помилки, десь гравці почувались утомленими. Оцінювати ці спаринги не ми не можемо як офіційний матч, тому що такі поєдинки ми граємо в повній бойовій готовності, а зараз у нас є трохи інші задачі.

Наразі нам треба пригадати, якою доброю була наша гра наприкінці осені. Гравці упродовж тривалого часу перебували на відпочинку, тому десь забули – зараз ми все це підводимо. Усе-таки найголовніше, що на сьогодні в команді немає жодних травм. Ми поїхали на збори в повному складі, що мене дуже тішить”.

Новачки та молодь «зелено-білих»

«Новачки «Карпат» є якісними гравцями, вони дуже хочуть бути основними, у них горять очі. Усі вже влилися в колектив. Маю інформацію від гравців команди, що це хороші хлопці, немає проблем у колективі. Багато хто вже з ними знайомий, враховуючи мене. Усе одно ще потрібно трохи часу. У їхніх попередніх клубах вимоги були одні, у нас – зовсім інші. Коли ми зібрали команду на початку сезону, то всім також було складно, як можна було спостерігати. Пізніше вже проблем не було. Наголошую на тому, що це досвідчені гравці, тому багато часу на адаптацію їм не потрібно.

Щодо молоді, то в деяких матчах тренерський штаб залучав гравців з «УФК-Карпати» U-17 Андрія Ломницького, Володимира Савчина та Дмитра Рожка. Дуже перспективні хлопці, вони мені дуже імпонують. Певна річ, що їм потрібний хоч якийсь досвід, необхідний час, школу потрібно закінчити. Ми беремо 2-х юнаків зі спортивного інтернату й одного Володимирського інтернату із собою на збори в Туреччину. Даємо їм шанс і будемо давати його іншим хлопцям. Деяких, на жаль, ми не взяли, але сподіваємось, що залучимо їх до нашої команди влітку.

Слідкуємо за молоддю, знаємо всіх, постійно комунікуємо з тренерами, які дають характеристики на всіх гравців. Тому тренерський штаб задоволений, що в нас є дуже перспективна молодь. Ми також випускали на поле й гравця «ВІК-Волині» Вадима Сидуна. Дуже хороший гравець, хороша перспектива, якому потрібний час, підкріпити тактично-технічні компоненти. У нас є певні домовленості з волинянами, «Карпати» уклали з ними договір. Тому ми співпрацюватимемо з ними надалі.

Чи будуть ще трансфери?

«Чи завершили «Карпати» комплектацію команди? Ніколи не буває такого, що команда вважається повністю комплектованою. Якщо нам запропонують якихось якісних гравців, то ми цілком розглянемо цих футболістів, вони зможуть прилетіти до нас у Туреччину на збори. Але понад усе має бути якість. Якщо на сьогодні гравець перебуває без команди й ніде не грає, тоді виникає запитання, чому так. Я ще з минулого сезону починав спілкуватись із гравцями, яких ми хотіли, і яких ще хочемо бачити в команді. Тому будемо бачити. Можливо, до нас приїдуть іноземці. Я задоволений, що ми підсилили всі потрібні й проблемні позиції і додаємо більше конкуренції».
Джерело: http://fckarpaty.org.ua
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Онлайн чат
Останні коментарі
MAZAXISTO коментує:
Обмеження не будуть стосуватися за інформацією спортивних змагань.Спортивні змагання в Украіні продо
Hatsik коментує:
Скоріш за все так і буде, вже офіційно прийняли надзвичайний стан з 00:00 24 лютого, з можливим прод
Vladko коментує:
Хорошо провели матч и результат заслуженный. Надеюсь ребята не будут сдавать оборотов и выйдут на св
Vladko коментує:
htt
Марче коментує:
Даремно Смалійчук відпустив Болотнікова у ТаТоТаке. Тепер незрозуміло, чи впорається він сам, без по
Марче коментує:
Серце радіє, коли бачиш, яких зусиль докладає Смалійчук, щоб його Карпати отримали заборговані гроші
yurets коментує:
Можна було б зробити хоча б якийсь 5 хвилинний огляд матчу.
ДЗЕНЯ коментує:
ага - то таке маскування "зволочиських"
MaRiO коментує:
то якийсь гравець на перегляді у футболці Вербного
ДЗЕНЯ коментує:
на майці "круасан" написано Вербний - то він копнув бальона в нашу брамку?
MAZAXISTO коментує:
Марче коментує:
Несподівано і оригінально. Навряд чи в Україні залишився ще хоч один клуб, котрий випускає періодичн
Марче коментує:
Супер! Хороша новина
Hatsik коментує:
Підтверджую! Інфа 100%
Glow коментує:
Нам би забивного українського нападника на першу і другу лігу,по типу кисленка з ниви
Зараз на сайті
Total online: 1
Guests: 1
Users: 0