Фото - Юлії Лицусь
Так хто ж буде тренувати "Карпати" - Олег Лужний або Володимир Безубяк? Розібратися в ситуації спробував "Український футбол".

За коментарем звернулися до Чижевському, однак Олександр Арсенович підтвердив те, що раніше повідомив генеральний директор клубу: рядовим працівникам "зелено-білих" заборонено спілкуватися з пресою. Журналістам все ж вдалося записати коментар людини з клубу, втім, без розкриття прізвища:

"Безубяк відповідає за першу команду, Лужний - за все. Тепер в "Карпатах" все буде так, як у Європі! Там найпрогресивніші наставники - як координатори руху, які керують багатьма помічниками. У Олега Романовича є півроку, щоб зрозуміти, як працює клуб і всі її ланки, зокрема тренерські. Він буде придивлятися до різним командам, ходити на тренування, відвідувати тактичні заняття, їздити на збори. У його розпорядженні - 10 наставників. Роботи багато".

Джерело: http://ukrfootball.ua
Дата: 26.01.2016 | Про Карпати | Переглядiв: 1180
Tipa_Kuzmich
Спам1) Нiк: Tipa_Kuzmich / Дата: 26.01.2016 в 22:08:43 (+ | 0 | -)
Єрунда якась - "Він буде придивлятися до різним командам, ходити на тренування, відвідувати тактичні заняття, їздити на збори. У його розпорядженні - 10 наставників."
Karpatam50
Спам2) Нiк: Karpatam50 / Дата: 27.01.2016 в 07:10:43 (+ | 0 | -)
А хіба так не було ще за Кононова і за Йовічевіча? Вони про таке вже давним-давно розказують,але чомусь саме зараз на цьому найбільше акцентують. Піаряться?
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Яке "Карпати" займуть місце в кінці чемпіонату?
Нові коментарі
Чекаємо на перемоги! Удачі!

То треба їх добре "розмочити"

Блін... На базі... А можна б було невеличкий футбольний турнір провести, наприклад Карпати, ФК Львів, Рух, Демня (наприк...

головне памятати це в майбутньому і не повторювати..

Адєсса,Львів з Алімпіком і гольова на Мякушка? Грав ше на гіршому полі ніж в олексі.

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 15
Гостей: 13
Користувачів: 2

Onealex, spiker