Фото - Юлії Лицусь
Так хто ж буде тренувати "Карпати" - Олег Лужний або Володимир Безубяк? Розібратися в ситуації спробував "Український футбол".

За коментарем звернулися до Чижевському, однак Олександр Арсенович підтвердив те, що раніше повідомив генеральний директор клубу: рядовим працівникам "зелено-білих" заборонено спілкуватися з пресою. Журналістам все ж вдалося записати коментар людини з клубу, втім, без розкриття прізвища:

"Безубяк відповідає за першу команду, Лужний - за все. Тепер в "Карпатах" все буде так, як у Європі! Там найпрогресивніші наставники - як координатори руху, які керують багатьма помічниками. У Олега Романовича є півроку, щоб зрозуміти, як працює клуб і всі її ланки, зокрема тренерські. Він буде придивлятися до різним командам, ходити на тренування, відвідувати тактичні заняття, їздити на збори. У його розпорядженні - 10 наставників. Роботи багато".

Джерело: http://ukrfootball.ua
Дата: 26.01.2016 | Про Карпати | Переглядiв: 1171
Tipa_Kuzmich
Спам1) Нiк: Tipa_Kuzmich / Дата: 26.01.2016 в 22:08:43 (+ | 0 | -)
Єрунда якась - "Він буде придивлятися до різним командам, ходити на тренування, відвідувати тактичні заняття, їздити на збори. У його розпорядженні - 10 наставників."
Karpatam50
Спам2) Нiк: Karpatam50 / Дата: 27.01.2016 в 07:10:43 (+ | 0 | -)
А хіба так не було ще за Кононова і за Йовічевіча? Вони про таке вже давним-давно розказують,але чомусь саме зараз на цьому найбільше акцентують. Піаряться?
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Він не Італієць,народився у Колоні, Аргентина,вихованець школи Індепєдєнте.

В будь-якій команді завжди виникають певні ексцеси та непорозуміння - це природній процес, тому що зібралися люди з різн...

Продовжую далі, бо таке якби звертався до людини з певними вадами.
Якщо ВАШ клуб, бо"Наш клуб - це фактично ...

Я повністю згоден з тим, якщо вони порушили дисципліну і ще й почали бикувати, то в даному випадку клуб ще по порядному ...

Видається, що не всі можуть скласти докупи один пласт інформації з іншим.

1. Наш клуб - це фактично приватн...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 84
Гостей: 73
Користувачів: 11

Onealex, вовпчик, fckarpatylviv_org, spiker, west, oligmor, sashasub, Kotuk, Little, vasyl_79, olgerd