актуальный промокод 1xBet
20.08.2021 Список всіх легальних букмекерських контор в Україні на 2021 рік
321
0
Фавбет

Ліцензування азартного бізнесу в Україні довгий час перебувало в підвішеному стані. Лише до літа 2020 року народні депутати змогли прийняти у Верховній Раді відповідний законопроект, який регулює діяльність азартних закладів в Україні. Закон України про азартні ігри був підписаний президентом України в липні 2020 року, і вступив в силу після опублікування в газеті «Урядовий кур'єр».

Закон накладає досить жорсткі обмеження на діяльність ігрових закладів, обмежуючи доступ до них азартним гравцям, які мають ігрову залежність. Для роботи в Інтернет введений обов'язковий моніторинг закладів, які повинні працювати в доменній зоні .ua. Заборонено укладати парі на згенеровані результати (лотереї, віртуальні ігри). Ліцензія видається терміном на 5 років, вартість становить 30 000 мінімальних зарплат (понад 140 млн грн).

Однак, в Україні немає такого жорсткого заборони на діяльність неліцензованих, з точки зору українського законодавства, букмекерських контор. Сайти букмекерських контор або онлайн казино не блокуються і знаходяться у вільному доступі на всій території України, незалежно від наявності ліцензії. Це основна і принципова відмінність ліцензування гральних закладів в Україні та Росії.

Лучшие букмекерские конторы України знаходяться у вільному доступі і не припиняли свою роботу в період «азартного беззаконня», яке тривало кілька років. В даний час українці можуть робити ставки в будь-який БК світу, де тільки можна пройти реєстрацію. Однак, найбільшою популярністю користуються надійні букмекерські конториПаріматч, 1хбет, Фавбет, ФанСпорт, Марафон. На частку цих п'яти букмекерських контор припадає понад 80% всіх ставок, які робляться українцями.

Критерії вибору букмекерської контори

Більшість гравців при виборі букмекерської контори на перше місце ставлять її надійність. Під надійністю розуміється, як правило, гарантія виплати виграшів. Про надійність букмекера можна судити, в першу чергу, по відвідуваності його сайту і за відгуками клієнтів на незалежних форумах, в соціальних мережах, тобто, там, де неможливо або дуже важко «накрутити» хороші або погані відгуки.

Після надійності найчастіше гравці вибирають ту контору, яка надає широку лінію і високі коефіцієнти. Граючи на більш високих коефіцієнтах, гравець виграє більше грошей, тому, це дуже суттєвий момент. Звичайно ж, в лінії букмекерської контори повинні бути присутніми ті матчі, турніри та чемпіонати, в яких гравцем робляться ставки, а в розпису повинні бути присутніми потрібні маркети, в іншому випадку, гра не буде мати сенсу.

Важливе значення має якість лайва, якщо гравець спеціалізується на ставках в режимі реального часу. Лайв з одного боку повинен швидко працювати, ставка повинна прийматися протягом декількох секунд, при цьому, розпис в лайв не повинна бути бідною.

Якщо клієнт основний час проводить за смартфоном, в такому випадку дуже важлива якість мобільного додатку, який має дозволяти вести комфортну гру з будь-якої точки, де є мобільне покриття.

Джерело: -
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн чат
Останні коментарі
Tipa_Kuzmich коментує:
Хрен, а не трансляція по "4му" ...
Mar6197 коментує:
Плоско думаєш і сарказму я так бачу не розумієш. Вроді не дарма ж ")" написав, але ладно,
MAZAXISTO коментує:
Як то ми його не бачили,хто ходить на футбол і іздить на виізди той бачить Матківського,а хто диванн
Mar6197 коментує:
Не переживай, ми також його не бачили)
MaRiO коментує:
тепер у Вас є доступ до чату
vasyllviv коментує:
ЧОМУСЬ НЕ МОЖУ В ЧАТІ НАПИСАТИ!!!
MAZAXISTO коментує:
Як на мене Карпати зараз показують кращий футбол серед лІдерІв групи А,і кращого складу не має тут ж
coul1990 коментує:
всіх кого списали з Прем"єр ліги можуть передавати привіт з другої ліги
Tipa_Kuzmich коментує:
Класний другий гол, Кожанов красава і Чачуа передає усім "ПРИВІТ!" , хто його списував !
MaRiO коментує:
дякую, вже виправили
MAZAXISTO коментує:
Якась помилка матч у Чернівцях не в неділю а в суботу 11 вересня,вже в пятницю команда виіде до Черн
Марче коментує:
Ага, ще забув про Заставного, який мені раніше подобався, але щось дуже здав. От і з ЛНЗ гол, вважаю
Марче коментує:
Справді заряджені були на всі сто. Ну і Чернігів посприяв, команда в них слабенька м'яко кажучи.
Hatsik коментує:
Це зрада
kryminalist коментує:
Так це правильні кроки. Чекаю інтернет магазин
Зараз на сайті
Онлайн всього: 12
Гостей: 9
Користувачів: 3
Відвідувачі:ihora_18, svat, RoN