Фото - FCKarpaty.Com.UA
У рамках літніх тренувальних зборів перед стартом першості України, що потрохи підходять до свого завершення у польському містечку Водзіслав-Шльонський, юніорська команда «Карпат» зіграла свій третій контрольний спаринг.

Звітну гру «Карпати» U-19 розпочали у такому складі: Стецьків, Скотаренко, Олійник, Погорілий, Бусько, Якимів, Толочко, Войтович, Саутін, Микитин, Карпенко. По ходу гри на заміну виходили Лебедь, Завінський, Калинчук.

«Зелено-білі» не лише не забили гол у ворота суперника, а ще й на 85-й хвилині самі пропустили і в підсумку програли – 0:1. Напевне, той факт, що «леви» третій матч поспіль пропускають м’яч на останніх хвилинах, також свідчить про те, що наразі команда ще має над чим працювати. Втім, до першого офіційного матчу, який відбудеться 2-го серпня, час ще є. Два тижні має вистачити, аби команда набрала необхідних кондицій. Має цьому посприяти в значній степені і заключний спаринг на зборах у Водзіслав-Шльонському.

У середу, 22-го липня, карпатівці зіграють з представником Першої ліги чемпіонату Польщі клубом «Розвуй» з Катовіце. А вже наступного дня «леви» повернуться додому і продовжать підготовку до старту сезону на клубній базі в Брюховичах.

Дата: 20.07.2015 | Молодіжний склад | Переглядiв: 540

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.