Фото - FCKarpaty.Com.UA
У рамках літніх тренувальних зборів перед стартом першості України, що тривають у польському містечку Водзіслав-Шльонський, юніорська команда «Карпат» зіграла свій другий контрольний спаринг. Суперником «зелено-білих левів» був представник Третьої ліги чемпіонату Польщі ГКС (Гурнічий клуб спортовий) з міста Ястшембе.

Звітну гру «Карпати» U-19 розпочали у такому складі: Данилів, Олійник, Погорілий, Завінський, Бусько, Якимів, Толочко, Войтович , Саутін, Микитин, Карпенко. По ходу гри на заміну виходили Лебеденко, Валенко, Лебедь та Кісільовський.

До першого епізоду, що завершився голом у ворота нашої команди на 80-й хвилині, все почалося з того, що гра у нас розладилася і ми помилилися в простій ситуації, що й дозволило гравцю ГКС вийти один на один з нашим воротарем і відкрити рахунок на 80-й хвилині. А другий гол у ворота «Карпат» U-19 господарі організували на останній компенсованій хвилині зі штрафного: після подачі з краю «леви» не втримали гравця команди із Ястшембе в штрафному майданчику і рахунок став 0:2.

Дата: 17.07.2015 | Молодіжний склад | Переглядiв: 428

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.