Солдатенко: "Угоди по землі біля стадіону "Україна" підписуються не з кіпрськими офшорами" - 30 Січня 2020 - FCKarpaty.Com.Ua - Сайт фанів і вболівальників Карпати
30.01.2020 Солдатенко: "Угоди по землі біля стадіону "Україна" підписуються не з кіпрськими офшорами"
869
1
Фото - ФК "Карпати"
Про реконструкцію стадіону і решту цікавинок...

Розумію що мій лонгрід не всі дочитають до кінця і тим більше відомий спортивний інтернет ресурс не розбере на цитати, але все ж таки спробую вставити своїх 10 копійок ( нагадаю що п'ять вже вивели з обігу))) .

Одразу хочу зазначити те, що мене ніхто не просив це писати, просто я, як людина в темі, хочу довести свою точку зору і сказати те що хочу сказати....

Отож почнемо,
- йдеться виключно про довготривалу пільгову оренду території стадіону Україна та верхніх / нижніх полів. Всі ці ділянки залишаються об'єктами комунальної власності і ні про який продаж чи передачу у приватну власність не йдеться - це базова річ і тут є повне порозуміння у клуба з міською владою.
- не треба писати що 8 гектарів землі навколо / біля стадіону - це і є територією існуючого стадіону.
- стадіон Прогрес є власністю ФК Карпати, тому дивно чути щось інше...
- формулізувавши згідно чинного законодавства ці ділянки у клуба з'явиться можливість розпочати реконструкцію в два етапи - спочатку верхні і нижні поля та стадіон Прогрес тому що треба дбати про якісну підготовку всіх вікових груп + перестати їздити аж в Раву Руську грати двом молодіжкам. Хиба це не частина концепції розвитку футбольного клубу?
- кликали на офіційну презентацію цього проекту в вересні всіх і депутатів ЛМР в тому числі.... Єдиний депутат хто реально цікавиться цим проектом від самого початку це шанований мною Андрій Карбовник .
- юридично всі угоди підписуються з тзов кпф Карпати яке зареєстровано в Україні і є учасником всеукраїнських змагань, а не з офшорами з Кіпру.
- Отримавши всі ці активи клуб стає інвестиційно привабливим як для теперішнього власника, так і для інших інвесторів ( наскільки я розумію, таки є)
- на виході місто має новий спортивний об'єкт ( так із комерційною складовою),львів'яни мають де зайнятися спортом та відпочинком ,клуб має фінансову незалежність.
-нагадаю що ще в липні за затвердження детального плану території по стадіону Україна депутати проголосували одноголосно і всі вони прекрасно розуміли з чим клуб прийде на сесію в наступний раз. Чому так змінилися настрої в частини депутатів питання риторичне. Як приклад - влітку мав зустріч з одним з депутатів і передав копії всіх документів по стадіону Прогрес для ознайомлення як депутатів так і активістів, які всю дорогу волають незрозуміло що... Проходить час і на сесії керівник фракції в яку входить депутат з яким я мав зустрі і надалі вводить в оману решту депутатів ...
- про сесію. Мені особисто з Ростиком ( тим що поганий керівник))) шановний Григорій Петрович ( до речі респект йому за Гудиму без жодної іронії) озвучив версію чому він проти - " ви не віддали мені Гуцуляка, як ви зі мною, так і я з вами ". А ще є версія що в свій час Карпати " посміли" подати свої зауваження щодо детального плану території ( бувший ринок) тому що згідно цього плану не буде спортивного майданчику біля адмінстративного входу до стадіону і існує реальна загроза з'їзду зі стадіону до вулиці Стуса через той серпантин до заправки ( хто ходе/ їздить на футбол, той розуміє про що саме я кажу) .
- мені по людськи шкода Ростислава Ящишина, він просто не завжди витримує той тиск, під який він зараз попав, але це чувак який все життя в Карпатах і повірте, йому болить не менше вашого. Щодо закидів його непрофесійності зі сторони ГК - так в нього самого зараз гендір великий борець з олігархічним футболом і "талановитий" журналіст)))
Ніби все.
Тепер ви розумієте що навіть частину цього я б не зміг сказати під час ефіру народного фарсу, ой перепрошую толк шоу.
Львів'янин, вболівальник Карпат з 1989-го року та директор з розвитку інфраструктури ФК Карпати Олег Солдатенко.
Джерело: http://facebook.com
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 1
Sharp
30.01.2020, 14:24 Спам
0
"Тепер ви розумієте що навіть частину цього я б не зміг сказати під час ефіру народного фарсу, ой перепрошую толк шоу" - ЧОМУ??? Відповісти
Онлайн чат
Останні коментарі
Петро1986 коментує:
Місце команди тут є позакінчені до розподілу на шістки
Петро1986 коментує:
Ну він впринципі так і каже, буде земля буде інвестор
Tipa_Kuzmich коментує:
Не став читати надто довго інтерв"ю, але хочу сказавти наступне ... Так пане Ящишин, можливо і ...
Mar6197 коментує:
Спеціально поставили останнім туром 11 проти 12 команди, коли вилітати буде лише 1 команда яка замик...
kirilgal коментує:
32 тур
Команда 11 - Команда 12 (читай Ворскла-Карпати)
треба дуже постаратися щоб забе...
Mar6197 коментує:
А, ну все. Про підписання Прийми і нових гравців про яких казав Санжар можна забути. Чекаємо тепер н...
coul1990 коментує:
Карпати втратили шанс на чемпіонство
kryminalist коментує:
я ще влітку після комплектації це зрозумів. Правда вангував перед поділом на шістки 19 очок. Сумніва...
Sharp коментує:
Неможливо втратити те, чого не було...
SashkoSus коментує:
Мій розумний телефон Матара обізвав Макаром
SashkoSus коментує:
Приєднуюсь. Макар, Лях, Гіоргадзе, ще б Пасіча відмітив. Досить непогано зважаючи на фінансові можли...
Hatsik коментує:
Перша гра після зимової перерви, куди краще ніж було до неї
Маю надію, що дальше буде краще! ...
SashkoSus коментує:
Молодці, бачив гру, грали досить непогано, але для дорослого футболу майже всі гравці на мою думку щ...
ДЗЕНЯ коментує:
він не дурніший нас- таке з ним не пройде
Mar6197 коментує:
Мендес вже як півроку в аргентинському Спортингу)
Зараз на сайті
Онлайн всього: 27
Гостей: 26
Користувачів: 1
Відвідувачі:наливайко
Instagram
Переглянути цей допис в Instagram

Вже у цю неділю ми розпочнемо чергову весну боротьбою за виживання. І хоч якби вже шляки не трафляли від цього... ситуація є така, як вона є. Комусь може не подобатися головний тренер чи гравці, які зараз є у команді. ОДНАК попри всі складнощі ці люди залишилися у цей важкий період і будуть боротися ДО КІНЦЯ! Ми знову ж таки не маримо про якісь «зелено-білі серця» чи «карпатівський дух» але розуміючи, що до завершення чемпіонату є ризик, що будуть грати безкоштовно - вони НЕ ВТІКЛИ і вже за це варті нашої з вами ПІДТРИМКИ! У неділю зранку хтось знову поїде з автофанами , батьки візьмуть своїх дітей і вирушать на стадіон, а в той момент інші будуть допивати чергову чарку у парку біля стадіону! АЛЕ ПОТІМ НАС ВСІХ ОБ‘ЄДНАЄ ОДНЕ! Ніхто не знає, як складеться доля нашої команди влітку але ЄДИНЕ чим ми можемо допомогти клубу в цей момент - це нашою ПІДТРИМКОЮ! ПРИХОДЬ НА СТАДІОН! Неділя! 14:00! Тільки Львів і Тільки «Карпати»!

Допис, поширений FCKarpaty.Com.UA (@fckarpaty.com.ua)