22.08.2020 Смалійчук – про порятунок та майбутнє клубу
1109
9
Фото - ФК "Карпати"
«Вчора нарешті закінчився, мабуть, найскладніший місяць в історії «Карпат». Весь цей час і навіть більше ми намагались врятувати провідний клуб Західної України від повної загибелі. І нам це вдалося, хоча поки що частково. Пояснюю, що сталося.

Я – не багатий буратіно, я не хочу і не можу витягнути з кишені десятки мільйонів доларів, щоб повністю викупити клуб в іншого співвласника і забезпечити «Карпатам» Лігу чемпіонів. Але я готовий витратити 100% енергії, знань і всі свої гроші до останньої копійки, щоб «Карпати» продовжили існувати. Звісно, якщо дружина не приб’є мене раніше )))

Нас хотіли роздеребанити по частинах. Щоб продовжити існування, зберегти гравців, не втратити стадіон «Україна», отримувати гроші від наших боржників, самим віддавати борги і залишити шанс все-таки домовитися з іншим співвласником, нам необхідно було зберегти професійний статус існуючого клубу – КПФ «Карпати». Ми погасили деякі борги, зобов’язались закрити згодом решту – і таки отримали атестат на участь в другій лізі. Дякуємо УАФ і ПФЛ за розуміння і віру в нас. І окреме спасибі нашому меру Андрію Садовому – він один з небагатьох, хто не на словах довів, що його серце зелено-біле.

Але. Ми і ви чудово розуміємо – шанси зберегти цей клуб, саме цю юридичну особу як суб’єкт українського футболу, дуже малі. Тому, поки ми будемо віддавати борги, за КПФ «Карпати» гратиме наша молодь, а старий герб «Карпат» залишиться у найвідданіших вболівальників клубу. Підкреслюю – якщо сезон 2020/2021 стане для «Карпат» останнім, то зовсім не через борги чи трансферні бани, а лише через небажання другого співвласника взяти участь у загальних зборах і знайти компроміс. Повторюю – всі борги, зібрані за останнє десятиліття, ми погасимо до кінця цього сезону.

Втім, наше бажання зробити оновлені «Карпати» нікуди не ділось. Це буде клуб, яким він має бути насправді. З назвою «Карпати», старим гербом, історією, фанатами в управлінні (не довіряєте мені – ось, будь ласка, довіряйте їм), з найкрутішим офісом в українському футболі, амбіціями і абсолютно новими принципами роботи. Життя цього клубу не залежатиме від кишені і настрою власника. Кожен працівник цього клубу буде націлений на результат, а не вислугу перед президентом. Вихід в УПЛ і єврокубки будуть життєвою необхідністю, а не способом повимахуватись перед гостями VIP-ложі. Кількість вболівальників і їхня підтримка будуть нашими KPI, а не челяддю та масовкою для феодала.

Я знаю, що багато вболівальників, особливо зі стажем, не сприймає ідею оновлення, читав багато коментарів в стилі «Це вже будуть не ті «Карпати». Я зараз звертаюсь до вас. А які це – «справжні «Карпати»? Ті, що померли в 1982-му? А може ПФК «Карпати»? Чи нинішні КПФ «Карпати»? Клуб змінював юридичну особу багато разів, але всім було по-барабану – усі думали, що підтримують ФК «Карпати». Тому що ви не вболіваєте за Крісал Холдінгс чи Менділ Лімітед, за номер в державному реєстрі чи за місце в УПЛ. Ви вболіваєте за бренд – його назву, герб, кольори, історію, дух.

Все це ми хочемо і намагаємось зараз зберегти. Планували запустити оновлені «Карпати» вже цього сезону. Але усі наші спроби вперлись в дозвіл Львівської асоціації футболу. Навіть якби ми захотіли почати з аматорів (а це дуже складно фінансово – стільки років тягнути клуб без доходів), все одно мусили б отримати зелене світло від місцевих чиновників. І ми його не отримали. Голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевченко пояснює свою позицію тим, що не вірить мені і не хоче ризикувати своєю репутацією. Але є два «але». По-перше, іншого варіанту врятувати «Карпати» не існує – і пан Олександр чудово це розуміє. Виходить, для нього краще смерть «Карпат», ніж дати нам шанс. А по-друге, Шевченко – колишній менеджер Григорія Козловського, його давній друг і нинішній бізнес-партнер.

Не хочеться думати, що саме це впливає на позицію Шевченка, але усі вболівальники, які вміють скласти два плюс два, зроблять саме такий висновок, якщо станеться неминуче. Насправді, я поважаю Олександра Яковича. Сподіваюсь, здоровий глузд переможе і пан Шевченко допоможе «Карпатам». Тим самим він продемонструє, що підтримує всі львівські клуби, а не лише «Рух». Для цього не потрібно нічого вигадувати, достатньо керуватись логікою, совістю і статутом його організації, де прямо прописані її цілі – розвивати і популяризувати футбол.

Тепер ви розумієте, чому ми мовчали стільки часу – ситуація змінювалась кожного дня, ми постійно шукали нові шляхи виходу, а деякі клуби-колеги по львівському футболу намагались контролювати кожен наш рух і регулярно ставили палки в колеса. З такими «друзями» і ворогів не треба. Передаю їм великий привіт. І попереджаю – за спроби крадіжки працівників, тренерів і футболістів ви будете відповідати за законами ФІФА, а не за принципом «у кого більше грошей» або застарілих поняттях.

Але їм не вдалося нас зупинити. Ми вже починаємо готуватись до масштабного оновлення. І ми це зробимо – «Карпати» Львів будуть жити. Не просто жити – дуже скоро всі, хто зараз хоче потоптатись на нашій могилі, прибіжать з надією примазатись до наших успіхів.

Ми сподіваємось на підтримку усіх справжніх вболівальників «Карпат» і людей, які розуміють, що клубу не потрібен пастух, якщо вони не вважають себе вівцями. Всі, в кого карпатівське серце – довіртесь, решта – проходьте повз!»
Джерело: http://fckarpaty.com
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 9
SAVAR
22.08.2020, 10:42 Спам
1
Дай Боже, щоб усе у Вас вийшло!
Хоча, поки-що, ясно, що нічого не ясно...
Відповісти
Sharp
22.08.2020, 10:59 Спам
1
Питання "Who is who?":
- якщо все так, як сказано в інтерв'ю, значить Козловський став в позицію ворога по відношенню до відновлення Карпат. Відповідно вболівальникам Карпат логічно ставитись до Руху як до фекалів-молодших і завжди вболівати проти них.
- на місцевих виборах тепер однозначно варто голосувати проти будь-кого, хто хоч якось пов'язаний з Козловським.
Відповісти
pvm65
22.08.2020, 11:36 Спам
1
Дуже, ну дуже хочеться вірити, але ...Вже стільки було обіцянок-цяцянок.І тільки з часом буде видно що і як. Хоча можливо, потім смалійчук знову розкаже про чергових винних.

Пане Sharp Ви вірите всьому, що говорять по телевізору чи пишуть на паркані? смалійчук сказав і це правда? Це та людина, що дотримується свого слова?А тоді як буди з його твердженням, що Карпати дограють сезон, жодного втручання в роботу не буде і тільки за результатами будуть зроблені висновки?
Відповісти
Sharp
22.08.2020, 11:52 Спам
1
Вірити зараз можна мало кому. Я не вірив в магічне перевтілення команди у разі, якби на сесії дали землю. Не вірю в те, що зливатися з УПЛ було життєвою необхідністю. Зрозуміло що немає повної довіри і до Смалійчука, бо його слова в першу каденцію розійшлися із справами. І Козловському не вірю, хоча щось корисне він таки зробив для Карпат. Але в нього є Рух, комерційні та іміджеві інтереси якого входять в протиріччя з інтересами Карпат. Нажаль Карпати і досі залишаються розмінною монетою в руках людей, в яких на першому місці інші цілі. Відповісти
Litvin
22.08.2020, 12:06 Спам
-4
бла-бла-бла Відповісти
TommyBoy
22.08.2020, 12:26 Спам
1
Ну що ж, як би я не був проти перереєстрації юрособи, але видно дійсно іншого шляху немає. Жид вперся, козляра під виглядом благодійника цілеспрямовано топить, бо нафіг йому тут тої конкуренції непотрібно.
А Смалійчук доволі адекватно все розписав. Тепер лише, щоб слова з ділом не розійшлись.
Будемо підтримувати.
Відповісти
Litvin
22.08.2020, 12:48 Спам
-1
не було б лисого рагуля, грали б у першій лізі. залишилися б Деда, Рунич, Лях, Притула, Веремієнко, Авраменко, Толочко ... був би шанс поборотися
з ругулем будемо боротися за виживання в другій лізі
рятівник сраний
перший раз прийшов - все розвалив і зі скандалом пішов
тепер доробив справу - знищив Карпати

Наприклад, Міша створив Минай, теж нi олігарх, але не піздел, а робив
Відповісти
kryminalist
22.08.2020, 13:36 Спам
1
А зарплати, переїзди і все інше ти б платив зі своєї кишені. Якщо б платив, то дійсно нема питань. А так, ти справжній хейтер, і балабол. Нічого особистого))) Відповісти
TommyBoy
22.08.2020, 15:37 Спам
0
і хто б платив за Першу Лігу?
Дим злився сезоном раніше..а навіть і якщо тихенько виглядає з-за спини лисого,то точно не фінансував би далі з беніними 50%ми..тому варіантів нема.
Відповісти

Онлайн чат
Останні коментарі
rolcom коментує:
І сам не гам і другому не дам. Якщо нема грошей - то нехай створять Юрчишин, тлумак і ко нові Карпат...
Mar6197 коментує:
Ну якраз умовному Лісовому на місяць хватить
Alek_Stuff_86 коментує:
Купив за 10.00 грн - чекаю на келих пивка:))
vlotsk коментує:
Слюсара найбільш шкода. Припускаю що він як і інші був клієнтом Шаблія і всю ту компашку зманили в Р...
Hatsik коментує:
Молодці дівчата, левиці!!
Tipa_Kuzmich коментує:
Чим запам'ятався Смалійчук_1 - розпродажем футболістів, скандальним відео про фк, напередодні ма...
Friend коментує:
Футболісти стараються і грають як можуть А з боку вболівальників це пародія - 200-300 людей на вихід...
Tipa_Kuzmich коментує:
Дзеня, чи погоджуєшся з думкою, що проект "Карпати" потрібно заморозити на років десять , ...
ДЗЕНЯ коментує:
дійсно = нічого страшного не сталось - базу будував колома своїми грішми а дим то собі прихапнув і п...
Mar6197 коментує:
Ну норм, обкатають гравців до кінця сезону та і все, на відродження....
SAVAR коментує:
uzhos
SAVAR коментує:
Карпати...
TommyBoy коментує:
в неділю побачимо як витримуєте..
Tipa_Kuzmich коментує:
Довго він в Галичі не затримається, максимум три гри зіграє, якщо і зіграє взагалі !
elevenMD коментує:
Якщо перекласти на зрозумілу мову: в нас нічого не виходить, але ми ще трішки тут побудемо (для чого...
Зараз на сайті
Онлайн всього: 13
Гостей: 12
Користувачів: 1
Відвідувачі:Tapac
Instagram