Ростислав Штинь
Розмова зі співвласником компанії Gladio Sports Intelligence GmbH Ростиславом Штинем.

- Що насправді відбувається навколо Карпат? Їх купують чи не купують? То Лужний тренер, то Беззуб'як. То вже Лужний тренер усіх карпатівських тренерів.
- Можу лише сказати зі свого боку, про те, у чому я орієнтуюсь. Наша німецька компанія вела перемовини та консультації з футбольним клубом Карпати щодо співпраці, що мала на меті, перш за все, глибоке управління клубом.

З можливістю запрошувати західних інвесторів, з планом побудови стандартного європейського клубу, що працює, наче концерн – зі своєю філософією та стратегією.

- Що мається на увазі під глибоким управлінням?
- Існують різні форми, наприклад, коли є третя особа, що зацікавлена продуктом з яким вона може щось зробити. Вважаємо, що ми є цією третьою особою, яка знає, що з цим продуктом потрібно робити.

Всі історичні факти пов'язані з цим продуктом нас мало цікавлять. Ми до цього підходимо прагматично, сухо. Так і відбувалися консультації з ФК "Карпати".

Ми маємо своє розуміння того, як зробити клуб цікавим для людей, які приходять на стадіон, яким подобається не лише гра і біло-зелена форма, а щось більше. Клуб – це дух регіону. І цей дух слід створювати не за рахунок декларацій, а за рахунок конкретних дій, планування.

Я вважаю, що сьогодні на Карпати може приходити 30-40 тисяч вболівальників. Також вважаю, що у цьому регіоні може бути два-три клуби, і про це я ще говорив під час прес-конференції на тему побудови стадіону до Євро-2012.

Нічого не змінилося з того часу, коли ми пропонували проект об'єкту "Колізей", що тоді коштував максимум 120 мільйонів. Після того, як ми програли тендер, то Львів отримав стадіон ("Арена Львів"), що вже зараз є ледве не руїною, його досі не здали в експлуатацію та коштував він більше трьохсот мільйонів. Що змінилося з тих часів, у чому ми помилялися?

- Тобто про купівлю ФК Карпати мова взагалі не йшла?
- Ні. Наша компанія не в змозі купити клуб. Ми займаємося маркетингом, консультаціями, співпрацюємо з різними інвестиційними групами, що мають дотичність до футбольної індустрії.

Ми орієнтуємося в українському ринку, розуміємо його і зацікавлені у нових проектах, зважаючи на те, що сьогодні Україна є цікавим об'єктом не лише з точи зору політики, але й бізнесу нового часу. Саме тому ми наважилися на такі кроки – на консультації та перемовини. Але ми ніколи не позиціонували себе покупцями ФК Карпати.

Можливо колись, згодом, ми б могли думали про так званий "м'який викуп", але перш, ніж капіталізувати клуб, його варто було б привести до ладу.

Здоровий глузд підказує, що жоден український клуб не можна купувати, бо там немає чого купувати. Усі вони, крім Динамо, Шахтаря і, можливо, Дніпра є банкротами, і не працюють як частина індустрії.

- Але звідки всі ці чутки, адже у ЗМІ переважно писали про купівлю клубу?
- Це питання рівня української журналістики. Я цього не можу і не буду коменувати. Це не моя справа. Але, наприклад, якщо в Німеччині "Kicker" про щось пише, то лише факти, які знає: доступ до реальної інформації, з першоджерел.

- Але перемовини з власником клубу ще тривають?

- Вони закінчилися. Ми до них вже ніколи не повертатимемося.

- Чому?
- У перемовинах люди домовляють або ні. Я розумію, що кожна людина має свій світогляд, має своє розуміння, але ми не можемо знайти порозуміння, бо наче з різних планет.

Джерело: http://varianty.lviv.ua/
Дата: 20.01.2016 | Про Карпати | Переглядiв: 1149
MAZAXISTO
Спам1) Нiк: MAZAXISTO / Дата: 20.01.2016 в 15:18:50 (+ | 0 | -)
про що і розмова,в тому клубі тьма тьменна,і світла в кінці тунелю,не видно...
andyleo
Спам2) Нiк: andyleo / Дата: 20.01.2016 в 15:26:54 (+ | +1 | -)
Досить дивний дядько. Говорить загальні фрази, та і то тезисно. Таке враження, що або інтерв'ю неповне, або він дійсно такий "слизький".
Karpatam50
Спам3) Нiк: Karpatam50 / Дата: 20.01.2016 в 15:47:09 (+ | +1 | -)
Ото жидок. Розказувати вміє. Чому тоді запорізький Металург не підійшов? Щось тут не те. Я йому немвірю.
Scotty182
Спам4) Нiк: Scotty182 / Дата: 20.01.2016 в 16:33:20 (+ | +1 | -)
Дійсно. Шось дуже темнить він. І Шуфрич його відправив, і Запоріжжя, і Дим.
Мабуть це на краще
ДЗЕНЯ
Спам5) Нiк: ДЗЕНЯ / Дата: 20.01.2016 в 17:30:29 (+ | 0 | -)
" мутняк"-= а чому не взявся титульним спонсором побути? показав би як глядачів на стадіон весною привабити- допоміг " доїзджаючим" -= прийшли хапнути інфраструктуу- почувши шо є резон молодь перепродати?-=-
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
яйці вам заважали

Гра у цій порі на такому полі це знущання над вболівальниками і футболістами ! Кому потрібен футбол у такій порі року ? ...

Дуже правильна вюха

Та здався вам той уніан? На сайті проспорту є офіційна трансляція, помоєму навіть в 720p.

Як так можна було всратися? Слабаки

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 100
Гостей: 87
Користувачів: 13

13Mark, LTarik, sergKL, spiker, Дрогобич, vovan84, TommyBoy, fckarpatylviv_org, Taras____, Everesd, joe, Bero, Aradesh