Володимир Шаран
Наставник "Олександрії" Володимир Шаран згадав про свою швидкоплинну роботу в "Карпатах".

- Чотири роки тому я провів у "Карпатах" два місяці, за які не вдалося здобути жодної перемоги. Це стало для мене психологічним ударом. Я був звільнений з посади головного тренера, після чого багато проаналізував за наступні півтора року.

І знаєте, в "Карпатах" у мене не так горіли очі, як це відбувається в "Олександрії". Не було впевненості. Я був просто не готовий працювати у львівській команді.

Мені навіть президент клубу Петро Димінський в особистій бесіді сказав, що не дуже хотів бачити мене біля керма. Це була ініціатива інших людей, зокрема генерального директора Ігоря Дедишина.

- З Димінським у вас зараз якісь стосунки?
- Після мого звільнення ще жодного разу не спілкувалися. Але я готовий подякувати його за багато речей, після яких став більш впевненим у своїх силах. Коли він говорив: "Ти - пластиліновий тренер", був правий. Спочатку ображався, але, проаналізувавши ситуацію по закінченні часу, багато чого зрозумів, переосмислив.

У ту пору в "Карпатах" вже не було єдиного колективу, через шо трохи раніше пішов Олег Кононов. Я постійно переживав, боявся щось сказати, коливався у визначенні складу. Виходить, що проведені в "Карпатах" місяці пішли мені на користь. Можна сказати, Димінський мене загартував.

Коли ж я був без роботи, проходячи як фінансові, так і психологічні випробування, цей чоловік вчинив відносно мене солідно. Цілком несподівано я отримав компенсацію за одного футболіста, який грав під моїм керівництвом у "Карпатах". Зізнаюся, було дуже приємно, - зазначив Шаран.

Джерело: http://terrikon.com
Дата: 20.04.2016 | Інтерв'ю | Переглядiв: 717
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
З Перемогою ! Тільки б матч з ДК проводили при глядачах !

Трохи молоді тягнули,а зараз всі програють,шкода..((

Х...ню з "жовтого" видання не друкуйте. Коломойський до Карпат нічого не має... Все належить ППД, якому, на да...

Спочатку по воротах навчіться попадати,а потім про перемогу говоріть.

Та брехня це все, адмін ти краще файки не постай.

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 14
Гостей: 13
Користувачів: 1

Wieniawski