Володимир Шаран
Наставник "Олександрії" Володимир Шаран згадав про свою швидкоплинну роботу в "Карпатах".

- Чотири роки тому я провів у "Карпатах" два місяці, за які не вдалося здобути жодної перемоги. Це стало для мене психологічним ударом. Я був звільнений з посади головного тренера, після чого багато проаналізував за наступні півтора року.

І знаєте, в "Карпатах" у мене не так горіли очі, як це відбувається в "Олександрії". Не було впевненості. Я був просто не готовий працювати у львівській команді.

Мені навіть президент клубу Петро Димінський в особистій бесіді сказав, що не дуже хотів бачити мене біля керма. Це була ініціатива інших людей, зокрема генерального директора Ігоря Дедишина.

- З Димінським у вас зараз якісь стосунки?
- Після мого звільнення ще жодного разу не спілкувалися. Але я готовий подякувати його за багато речей, після яких став більш впевненим у своїх силах. Коли він говорив: "Ти - пластиліновий тренер", був правий. Спочатку ображався, але, проаналізувавши ситуацію по закінченні часу, багато чого зрозумів, переосмислив.

У ту пору в "Карпатах" вже не було єдиного колективу, через шо трохи раніше пішов Олег Кононов. Я постійно переживав, боявся щось сказати, коливався у визначенні складу. Виходить, що проведені в "Карпатах" місяці пішли мені на користь. Можна сказати, Димінський мене загартував.

Коли ж я був без роботи, проходячи як фінансові, так і психологічні випробування, цей чоловік вчинив відносно мене солідно. Цілком несподівано я отримав компенсацію за одного футболіста, який грав під моїм керівництвом у "Карпатах". Зізнаюся, було дуже приємно, - зазначив Шаран.

Джерело: http://terrikon.com
Дата: 20.04.2016 | Інтерв'ю | Переглядiв: 727
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
і тут не весела картина....

пішов - свій контракт відпрацював- тепер "смалити" будуть молоді дарування

завжди, але не зараз

Напряму перемовин може й не було ...

Вітання з Днем Народження ! особливо запам"ятався домашній матч проти Гельсінборга , Богдан Стронцицький спасав ком...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 62
Гостей: 54
Користувачів: 8

Scotty182, fckarpatylviv_org, predator, вовпчик, DarSen), Дрогобич, RoN, RA11