08.12.2019 Санжар: "У клубі багато гравців не дотягують до рівня, який хочуть бачити вболівальники"
427
2
Фото - fckarpaty.com.ua

Післяматчева пресконференція головного тренера львівських «Карпат».

«Які можуть бути враження після такої гри... Мені дуже соромно за гру деяких наших гравців, які провалили цей матч. Я їм говорив у роздягальні до гри, що це останній домашній поєдинок у цьому році, прийдуть вболівальники, які від нас очікують навіть не так перемог, як насамперед самовідданості на полі та пристрасті. Ми тільки виходимо на поле – та одразу з перших хвилин деякі гравці провалюють цю гру! В мене дуже негативні емоції. Скажу чесно, що я з нетерпінням очікую на зимову перерву та думаю, що ця пауза та наші правильні дії у міжсезонні можуть допомогти команді».

«Поборотись за першу шістку – це завдання, яке ми поставили перед собою. Безумовно, що з такою грою ми вже повинні мати інші цілі, але потрібно вірити у найкраще. Я вже зробив правильні висновки, тож за яку мету ми будемо продовжувати боротьбу далі, буде зрозуміло після зимового антракту. Дуже багато позицій плануємо підсилити, але на даний момент багато говорити не хочу. У мене є сформована думка про кожного гравця, тому я чітко розумію картину та знаю, що робити далі. Безумовно, ми плануємо попрощатись з деякими футболістами. Однак не будемо форсувати події, у нас є ще одна гра, тому більш конкретніше я зможу відповісти після неї».

«У команді дуже багато гравців на перспективу, вони на сьогоднішній день «сирі» для певних завдань. Так, вони ростуть, але ми втрачаємо очки. Не прогресують ті хлопці, в яких є потенціал. Тобто головне наше завдання, щоб у команді були лідери, навколо яких ми повинні формувати наш колектив. Цих людей у нас дуже мало, але є перспективні гравці, які будуть розвиватись, тож я бачу, навколо кого потрібно будувати команду. Необхідно однозначно підсилювати наш склад такими футболістами, щоб команда розвивалась і ментально, і в ігровому плані. Той футбол, який бачу я, не кожному підходить. Є гравці, яким вже потрібно змінювати обстановку, вони не будуть тут прогресувати. Є і молодь, яка просто не дотягує до рівня УПЛ, вони повинні спочатку виходити на заміну і поступово розвиватися. Тому й кажу, що дуже очікую на перерву і лише правильна селекція може допомогти команді».

«Під кожен стиль гри футболісти повинні володіти певними якостями, тому ми обговорюємо з керівництвом цю ситуацію. Затримка по заробітній платі? Вона абсолютно не критична, клуб виконає зобов’язання. Гра деяких гравців не може виправдовуватись тим, що їм за неї не платять. Усім виплатять гроші, однак я хочу запитати інше: чи ось такою грою деякі хлопці заслуговують, щоб їм платили? У «Карпатах» багато футболістів не дотягують до рівня, який хочуть бачити вболівальники, керівництво клубу. Для нас кожен матч – це стрес, але ми повинні пройти цей шлях, зробити чіткі висновки та під час зимового міжсезоння зробити все правильно».

«Вважаю, що клуб дасть нам можливість підготуватись до весняної частини чемпіонату таким чином, щоб команда виглядала так, як від неї очікують. Я відчуваю підтримку керівництва. Мою думку чують і розуміють, як і мій аналіз того, що відбувається. Футбол – це гра та емоції, після такого матчу може бути такий настрій, який може вплинути на все. Я готовий та знаю що робити, але вирішує завжди керівництво. Як тренер я готовий до будь-якого рішення».

«Я би міг думати над відставкою, якби я комплектував цю команду та переконував керівництво, що цей склад конкурентоздатний, ми повинні щось вигравати, і так далі. Якби я зібрав футболістів, які мені потрібні, та згодом вони грали ось так, то я би сам розмовляв на цю тему з керівництвом. Я прийшов під час сезону до «Карпат» та кардинально щось змінити у мене на сьогоднішній день не виходить. Сподіваюсь, що під час зимової паузи мені вдасться зробити, те чого я хочу. Мені дуже боляче та соромно, тому що я бачу людей, які підтримують нас».
Джерело: http://fckarpaty.com
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 2
Tipa_Kuzmich
08.12.2019, 20:22 Спам
1
А "якого" Ви шановний прийшли під час сезону ? Команда, що котилася вниз , на відміну від сьогодні ? Завжди можна напридумувати собі виправдання... Відповісти
Sharp
08.12.2019, 20:32 Спам
0
Шкода, шановний, що Вас не можна вдарити ногою по яйцях, бо в Вас їх немає. А якщо і є, то менші ніж в миші... Після такої ганебної серії і ще більш ганебної поразки, за непоставленої за три місяці хоч якоїсь гри, порядна людина вибачається і подає у відставку. Гравці неналежного рівня? А тренери якого тоді рівня, якщо на відміну від попередників, перетворили команду в руїни? Відповісти
Онлайн чат
Останні коментарі
ДЗЕНЯ коментує:
він дуже старався весь рік -= йому і відповідно віддячуть
kobin19 коментує:
Якщо всі підуть то хто буде грати?молодь не впорається з завданням зберегти прописку.взагалі буде ду...
klfan коментує:
Дивлячись на їхню гру і місце в таблиці складається враження що вони ніколи і не тренувалось :)
Sharp коментує:
Лайоус з Мохамедом ніби легіонери, з ними теж не розрахувались?
klfan коментує:
Я не розумію що там вимагати. Не хоч тренуватися вали лісом в чому проблема? Проблем з розірванням н...
MaRiO коментує:
Та хай валять!
vitalycos коментує:
Кращого варіанти розставання з ними і не придумаєш
kryminalist коментує:
Ще Вакуленко, Кучер, Підківка, Гуцуляк, Козак, Лайоус, Мохамед, Кльоц, Дубінчак, Якимець. Це ті що т...
Tipa_Kuzmich коментує:
Там винен захисник
Alek_Stuff_86 коментує:
Чекаємо у Львові на Младена?!?)
Sharp коментує:
33 роки... повний матч вже навряд чи витягне, але один тайм ще може грати
Alek_Stuff_86 коментує:
Ахахах
Alek_Stuff_86 коментує:
Ось такий шлак:
ДЗЕНЯ коментує:
шо це за шлак?
ДЗЕНЯ коментує:
за 1 гривню згоден грати ?
Зараз на сайті
Онлайн всього: 38
Гостей: 36
Користувачів: 2
Відвідувачі:Bero, Sharp