29.12.2020 Санжар: "Працював у найважчий період для 'Карпат"
519
0
Фото - fckarpaty.com.ua
Інтерв'ю з колишнім наставником "зелено-білих".

Романе Миколайовичу, з моменту останнього нашого інтерв’ю ще в “Карпатах” минуло пів року. Розкажіть, як ви, чим займались після відходу з “Карпат”?

– Зараз я знаходжусь в Києві, разом із сім’єю. Більшість часу займався вихованням сина та його розвитком. Він в мене теж футболіст. Згодом допомагав тут, одній із місцевих команд. Мене попросили бути в ролі консультанта. Проводив їм тренування, був на матчах, тому можна сказати, що з футболу я нікуди не пішов. Також мене запрошували в центр ліцензування на тренерські курси, трошки викладав. Ну і якось так пролетіло цих пів року.

Ви говорили, що борг по зарплаті вам мали віддати ще в серпні, однак зробили це в листопаді. Не тримаєте зла на Смалійчука?

– Абсолютно, ні. Навпаки, я вдячний йому. Адже я розумію, у якій ситуації знаходився клуб. Смалійчук вчинив так, якби не зробили всі люди. Він стримав своє слово, те, що обіцяв, те і виконав. Це великий плюс особисто йому та клубу загалом, який намагається розрахуватись, а не просто пробачити борги. Як це в основному роблять. Олег намагається домовитись з футболістами та по-хорошому розійтись. Вважаю, що це правильні кроки, які закладають фундамент, який необхідний “Карпатам”. Тому що за останній час багато негативу та незадоволених людей щодо цієї команди. Коли зміниться атмосфера, аура та енергія, тоді повернеться везіння та результат поступово прийде. Ось цей вчинок дуже важливий для розвитку “Карпат”.

Ви провели фактично рік у “Карпатах”. І це дивно, адже всі вже звикли, що в тодішніх “Карпатах” тренери затримувались на місяць-два. У вас був безлімітний кредит довіри з боку керівництва?

– Ну, це краще запитати в них. Ми, мабуть, застали найважчий період в “Карпатах”, як казало і саме керівництво. Це був такий переломний момент в історії “Карпат”. Тому що так, як там було, вже далі не могло продовжуватись. Ми застали дуже важкий момент. Керівництво бачило нашу роботу та самовіддачу. Те, як ми пробували, не здавались, боролись до кінця в цій ситуації, яка була. Шукали якісь ходи, терпіли. Скажімо так, намагались не звертати увагу на купу труднощів, які нас переслідували. Я не здавався, продовжив свій контракт ще на один місяць, тому що до кінця боровся та вірив у те, що “Карпати” можуть врятуватись за спортивним принципом. Попри те, що за рік часу від нас пішло більше 20 людей та ми завершували свої виступи молоддю. Навіть не дублем, а Ю-19 та школою.

Після успішних років у “Олімпіку” такий невдалий сезон в “Карпатах”. Як вважаєте, сильно зіпсували собі репутацію?

– Вважаю, що ні. Бо всі футбольні люди розуміють, що відбувалось в “Карпатах”. Наскільки важко було працювати у такій атмосфері, коли не платять гроші, коли легіонери ще в першому колі не хочуть виходити на тренування та матчі. В такому середовищі неможливо дати результат. Я цю всю історію сприймаю, як просто життєвий досвід. В “Карпатах” не було умов для нормальної роботи. Але я взагалі не шкодую, що провів рік у цій команді.

Чому не дограли сезон? Ну були ж гроші та й шанси на те, щоб зберегтись в УПЛ. Всі, з ким ми говоримо, звинувачують керівництво…

– Це, напевно, не тренерське питання. Ми були готові грати та максимально хотіли боротись до останньої хвилини за команду. Але керівництво прийняло інше рішення.

Чому команда не дограла сезон в еліті, але зіграла те дивне дербі зі “Львовом” у Луцьку. Навіщо це було, як ви гадаєте?

– Ну, мені важко сказати. Наскільки я розумію, то на той момент Олег Смалійчук шукав різні варіанти та ходи, як зустрітись ще з одним співвласником “Карпат”. Але всі його спроби ні до чого не призвели, тому, можливо, через це було прийняте таке рішення. Це чисто моя думка.

Назвіть топ-5 гравців, яких ви тренували в “Карпатах” за потенціалом, майстерністю і так далі.

– Сергій Вакуленко, Єгор Назарина, Діма Кльоц, Олег Кудрик та Владислав Дубінчак. Ось виділив би саме їх. Хоча хороших футболістів було багато. Той же Мартінс, Тім Халл, Дженнінгс, Олексій Сич та Ростік Лях.
Джерело: http://bfootball.com.ua
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн чат
Останні коментарі
sklyarik коментує:
НАЖАЛЬ ШАХТАР НЕТОЙ
Litvin коментує:
Згоден на 100 %
mrkopiy коментує:
А зараз де буде? Останнє місце в УПЛ :)
oleh75 коментує:
Молодець.Втік .З Болотніковим був би в болоті
Goland коментує:
Панчишин лише великий знавець російського репу, іншого йому не дано в цьому житті. Він середньостати
Goland коментує:
"Звєзда" футболу...треба було ставити питання про російський реп, він у ньому більше розум
TommyBoy коментує:
Блін, Зеньову лише 31 рік...а здається півжиття пройшло з часу, коли він сюди переходив..
туман коментує:
Карпати з боргами перейменувати у шахтар донецьк та залишити їх.
pvm65 коментує:
Яким боком 58?
mrkopiy коментує:
Одне биття!
pvm65 коментує:
Обіцянка цяцянка, а дурному радість
Tipa_Kuzmich коментує:
Найближчий час, ще не настав, чи вже минув ? )))
Bolotnikov коментує:
шо?
oleh75 коментує:
Не вірю . Брехня ! Ти вже пив вино зі смайлом і розповідав про новий проект,, в найближчий час» Хлоп
MichaelFair коментує:
Саме цікаве, що навіть на офіційному сайті УЄФА, а ні слова про Україну, поразку і взагалі ні згадки
Зараз на сайті
Онлайн всього: 16
Гостей: 13
Користувачів: 3
Відвідувачі:вовпчик, MAZAXISTO, ihora_18
Instagram