18.02.2019 Реконструкція "України": бути чи не бути? (ФОТО)
1037
8
Фото - ФК "Карпати"

15 лютого 2019 року в конференц-залі стадіону «Україна», відбулася публічна презентація детального плану території, котру займає стадіон «Україна» та прилеглі тренувальні поля. Цей детальний план розробив на замовлення управління архітектури Львівської міської ради архітектор Володимир Лаврін, який власне і продемонстрував його громаді.

На початку свого виступу архітектор наголосив, що представлятиметься саме детальний план території, а не проект будь-якого конкретного будівництва. Детальний план території це – документ, метою якого є визначення загальної планувальної організації території і концепції розвитку стадіону, і це лише перший з багатьох етапів доволі складного і тривалого процесу. Результатом цього етапу, після затвердження детального плану території виконавчим комітетом Львівської міської ради, має стати формування відповідних земельних ділянок, тобто створення передумов для їх передачі Львівською міською радою в оренду.

План реконструкції Стадіону «Україна» передбачає його перетворення на виключно футбольний стадіон, із зменшенням кількості місць на трибунах (до 15 тисяч) та функціональним зонуванням підтрибунних приміщень таким чином:

клубна зона (приміщення, передбачені регламентними документами сфери футбольного регулювання, реабілітаційний центр для спортсменів-професіоналів, заклад громадського харчування, офісні приміщення ФК «Карпати», клубна спортивна школа, клубний музей, готель на 50-60 місць для прийому команд гостей); • спортивна зона (спортивні зали для занять аеробікою, фітнесом, іншими спортивними видами масового напрямку, лікувально-процедурні приміщення, масажні, сауни, тощо);

спортивно-розважальна зона (зал для ігрових видів спорту з трибунами на 1 000 глядачів, заклади громадського харчування, банкетні зали, магазини, тощо);

• господарсько-обслуговувальна зона (приміщення для обслуговування стадіону, зокрема – квиткові каси, готель на 80 – 100 місць, дитячий садок для персоналу стадіону, тощо).На ділянці, яку займають «верхні» тренувальні поля, передбачено реконструкцію тренувальних полів, будівництво роздягалень для спортивної школи клубу та молодіжних команд. Окрім цього, передбачається розміщення міні-футбольних полів та тенісних кортів.

На ділянці, що займають «нижні» тренувальні поля (ця ділянка не входить до периметру детального планування, «нижні» тренувальні поля знаходяться на території, котру заплановано відвести до парку «Снопківський») передбачається реконструкція існуючих тренувальних полів для спортивної школи клубу.

Значна увага на презентації була зосереджена на питанні забезпечення стадіону необхідною кількістю місць для паркування транспортних засобів (орієнтовна потреба – не менше 1,2 тис.). Запропонована архітектором концепція вирішення цього питання була сприйнята неоднозначно, частина мешканців виступили категорично проти. Очевидно, що це питання буде доопрацьовано. При цьому, архітектор зазначив, що і самому парку необхідно мати власну автостоянку, щоб уникнути хаотичного паркування машин на його території, так як це відбувається зараз.

На презентації проекту також був присутній віце-президент ОПФК України «Прем’єр-Ліга» Маркіян Ключковський, який підтримав запропонований проект: «З точки зору футбольного господарства цілком зрозуміло, що стадіон застарілий як морально, так і фізично. І хоча формально він зараз відповідає вимогам ФФУ та УПЛ, щодо проведень матчів, на жаль, реаліям сьогодення він не відповідає. Тому стоїть гостра потреба в його реконструкції, саме з футбольної точки зору. З нашої точки зору – Прем’єр-ліги, представлений проект майже ідеальний, оскільки внесок громади та муніципалітету є відносно мінімальним. Формат, у якому представлений проект, втілене майбутнє побудови української футбольної інфраструктури».

«Процедура, що відбулася, а саме – публічне представлення детального плану території, не була обов’язковою саме зараз. Можна було дочекатися закінчення терміну подання пропозицій після оприлюднення і просто завершити громадські обговорення. Але, розуміючи важливість проекту, знаючи про переживання мешканців прилеглих вулиць щодо недопущення незаконної забудови парку «Снопківський», ми, узгодивши з Львівською міською радою відповідну дату – 15.02.2019 р. забезпечили публічну презентацію проекту. Ми відносимось до цього проекту з максимальною відповідальністю та відвертістю, намагаємося співпрацювати і з владою міста і з громадою» – розповів директор з розвитку інфраструктури клубу Олег Солдатенко.

Нагадаємо, що відповідно до повідомлення Львівської міської ради, письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можуть подаватись до 26 лютого включно до управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг.
Джерело: http://fckarpaty.com
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 8
Fan3367
18.02.2019, 20:09 Спам
0
Це просто жесть... Відповісти
вовпчик
18.02.2019, 22:15 Спам
2
Позор і стидоба карпати зі стадіоном в 15000тис......непозортесь...
ЙОГО ще напевно будуть реконструювати років 10......))))
Відповісти
oden
18.02.2019, 23:08 Спам
-1
Стид, позор, неадекватність і алогічність.
І оце чудо "масштабної реконструкції" ще й збираються 10 років реконструювати, в той час коли всі клуби світу, реконструюють в десятки разів складніші проекти за 1,5-2 роки.
Ну а дитячий садок!! на території стадіону і майже 2 тисячі паркомісць на 15тисячному стадіоні це взагалі феєрія абсурду.
Відповісти
sanych169
19.02.2019, 00:41 Спам
0
Чому 15 тис. місць ? це зрозуміло , бо і так не ходять на матчі, тому зменшили для кращої аури для тих хто приходять. Але якщо це стад. у місті львові то це мав би бути як мінімум на 25 тис. але для чого бо і так не ходять на матчі. Якесь двояке враження. Тому що давно хотілось би цієї реконструкції. Відповісти
jackjo
19.02.2019, 10:34 Спам
-1
Що ви так ниєте маленький маленький. Для матчів упл з головою хватає, а не дай Бог раз в 20 років може в лігу європи попадуть, ну то зіграють на 30тис Арені Львів. Чи нам можливо при відвідуваності матчів в 2 тис чоловік треба у місті два 30 тисячних стадіони?? Відповісти
Fan3367
19.02.2019, 11:29 Спам
0
Ти що жартуєш, ти подивись на цей проект і стадіон, тобі таке подобається? Щоб головна команда Львова грала на такому стадіоні? Ти розумієш, що це рівень села?, в Інгульця і то стадіон кращий буде, не говорю вже про Рух. За такою тупою логікою, давай тоді взагалі на Скіф переїдем, а що? І так по 2 тис ходять Відповісти
jackjo
19.02.2019, 12:54 Спам
1
Взагалі чітко пише, що проекту стадіону не існує взагалі поки, це просто макет стадіону посеред плану території. І якщо це буде нормальний критий стадіон, то по перше телекартинка буде краща, плюс акустика. А 30тисячник в нас вже стоїть, при потребі можна і там зіграти. Тут клуб немає коштів на гравців, вічний аутсайдер, а ви ще стадіону на 25 тис хочете. Якесь у вас перекошене світобачення Відповісти
RA11
19.02.2019, 11:20 Спам
-1
Треба було ходити на Карпати, мали б тоді стадіон більший.... ВідповістиСмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн
Онлайн чат
Останні коментарі
vitalycos коментує:
В будні нехай буде 19:00 - не раніше і не пізніше.
А у вихідні 17:00 - ідеально
Tipa_Kuzmich коментує:
Велике прохання до організаторів - початок матчів бажано о 19:00 ( не скоріше ! ) Докладіть зусиль, ...
RA11 коментує:
Так, матчі гратимемо в будні дні.
Через вибори.
Tipa_Kuzmich коментує:
А що це ми тепер календарні матчі по середам-четвергам грати будемо ? Нє я розумію, що це вказано ба...
ДЗЕНЯ коментує:
і 50-й завершився внічию 1:1
RA11 коментує:
Ти виконав свою роботу за яку отримуєш гроші.....
MichaelFair коментує:
Бо їм тіпа охорони мало, але мені тоже цікаво: на паску граємо, на інші святва граємо, а як вибори т...
Sharp коментує:
А що не можна після виборів на футбол піти? Чи в той день треба піст тримати?
RA11 коментує:
Ото дауни!!!
Tipa_Kuzmich коментує:
Молодці !!!
Sony коментує:
Цікаво чи підписали би того Йоду, якби Кевін не травмувався...
Sony коментує:
Молодець! Рости-рости!
Hatsik коментує:
38%
дякуємо за уважність :)
vlotsk коментує:
Якось цікаво рахували
91 користувачів сайту = 28%
62 = 26%
?
Sony коментує:
Ні, я серйозно. Якщо наявність одного негра, Онглу, можна виправдати його грою. То Гує і Йода не зас...
Зараз на сайті
Онлайн всього: 34
Гостей: 28
Користувачів: 6
Відвідувачі:Yoo1989, ruta, 111111, ip, Antilemok, TommyBoy