Фото - fckarpaty.com.ua
Фан «зелено-білих» про вплив президента клубу Петра Димінського на невдачі львівської команди.

Отож, в чому проблема «Карпат» і чи справді у цьому винен Петро Димінський?

Тарас Павлів:

Я переконаний у тому, що винен Петро Димінський. Мав нагоду попрацювати в «Карпатах», знайомий із президентом клубу, Юрієм Дячуком-Ставицьким, з футболістами, які йшли, а потім поверталися догравати. Кого маю на увазі? Худоб'яка, Федецького, Гладкого… Їх не цікавить – «Карпати» це чи не «Карпати», вони просто дограють. Молодь ще, можливо, хоче, але не завжди може. А ось ці красені просто дограють.

Але основна причина невдач «Карпат» у тому, що Петро Димінський втратив інтерес до футболу. Це не ті часи, коли «зелено-білі» грали у Лізі Європи. Останнім хорошим тренером у «Карпат» був Ігор Йовічевіч. Він любив футбол, жив ним, вмів мотивувати молодь. Склад у нього був не найкращим, але усі старалися. Після нього не було нормальних тренерів. Ось у минулому сезоні працював сімейний чоловік, потім пішов, мовляв із дітьми треба побути. Але зараз уже не треба цього, повернувся до роботи.

Для «Карпат» єдиним шансом на порятунок є продаж. Щоби не змінилося зараз у клубі – новий генеральний директор, тренер чи футболісти, нічого по суті не зміниться. Зміни настануть лише при новому власнику. Тим паче, були люди, які хотіли купити «Карпати». Але Петро Димінський ставив нереальні умови. Це не така ситуація, як у «Волині», коли немає охочих придбати клуб. У «Карпат» був покупець. І Петро Петрович, попри заяви, що він хотів би продати, цього не робить. Починаючи із 2012 року, він постійно каже, що хотів би продати клуб. Але слова розходяться із ділом.

Як у майбутньому реагуватимуть фани? Навіть не знаю. Багатьом не подобається те, що зараз роблять фанати. Але не варто їх засуджувати. Вони роками їздять із командою, підтримують. І зараз не можуть мовчати. Останні чотири роки «Карпати» перебувають у становищі, що, здавалося, гірше нікуди. Зрозуміло, що у нас накопичується негатив. В Івано-Франківську усе було на емоціях. Ніхто не планував вдарити того ж Федецького, але… Що може бути гірше, коли твоя команда програє друголіговому супернику. І покращень не видно.

Джерело: http://vgolos.com.ua
Дата: 28.09.2017 | Інтерв'ю | Переглядiв: 2984
svat
Спам1) Нiк: svat / Дата: 28.09.2017 в 12:07:03 (+ | 0 | -)
Я не знаю що там всередині клубу,але моя думка така,що єдина винна Дима це те що він тримає таких "професіоналів" як Дячук який вже коріння в клубі впустив і зробив сімейний бізнес в клубі.
Tipa_Kuzmich
Спам2) Нiк: Tipa_Kuzmich / Дата: 28.09.2017 в 12:30:57 (+ | 0 | -)
До речі, а яка доля проекту передачі керування клбуом ГО "Завжди вірні" ? Проект призупинено, закрито, може про це повідомлялось, та я щось пропустив ?
Ну те, що у всьому винен Димінський - зрозуміло, і те що він кажить неправду буцімто ніхто не хоче купити клуб , інша справа , що він ціну "загинає" . Але якщо ППД втратив інтерес до фуиболу, то для чого б він тратився на іспанську вакханалію ? А, що до футболістів, то віс вони тут за гроші . От платити б їм "мінімалку", а за виграш солідні преміальні, тоді б і подивились хто - патріот !
MAZAXISTO
Спам3) Нiк: MAZAXISTO / Дата: 28.09.2017 в 12:42:12 (+ | 0 | -)
Спочатку не побачив цієї вюхи,повністю погоджуюсь що тільки при нових людях,цим не вдалося займатися футболом,нехай попробують з Галичанкою.
ДЗЕНЯ
Спам4) Нiк: ДЗЕНЯ / Дата: 28.09.2017 в 16:23:50 (+ | +2 | -)
уже тамтого року "папік" закрив проект го завди вірні-- тому така реакція-=
Enomaj
Спам5) Нiк: Enomaj / Дата: 28.09.2017 в 17:05:26 (+ | +3 | -)
ей попандопало ти ж сам ше декілька років тому був у структурі клубу, папік в нефаворі шукуєш нову дупу для лизанн. ЯЩо ти робив для розвитку клубу останніми рокуми. Зробили з профана провесіонала.
Enomaj
Спам6) Нiк: Enomaj / Дата: 28.09.2017 в 17:07:16 (+ | 0 | -)
вибачте за помилки, емоції
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
і тут не весела картина....

пішов - свій контракт відпрацював- тепер "смалити" будуть молоді дарування

завжди, але не зараз

Напряму перемовин може й не було ...

Вітання з Днем Народження ! особливо запам"ятався домашній матч проти Гельсінборга , Богдан Стронцицький спасав ком...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 76
Гостей: 72
Користувачів: 4

III, Дрогобич, Wieniawski, levchik