Тарас Павлів, Фото - FCKarpaty.Com.UA
Лідер фан-руху «Карпат» та блогер MatchDay Тарас Павлів підбиває підсумки роботи у львівському клубі Ігоря Дедишина.

Відставка Ігоря Дедишина, можливо, могла б піти на користь клубу. Але, зважаючи на те, хто прийде на його місце. Я одразу, навіть, не скажу, хто може його замінити. Це має бути відома у львівському футболі людина. А от повернення Дячука-Ставицького точно не піде на користь «Карпатам».

Я в клубі ніколи не працював «на зарплаті». Ігор Дедишин — це людина, на якій було повністю зав’язане футбольне господарство у «Карпатах». Без нього в клубі нічого не робилось. Хоча він сам перебував під впливом Петра Петровича Димінського. Всі досягнення, якщо такі й були — це досягнення цього тандему. Але водночас треба говорити і про поразки, за які Дедишин несе відповідальність. Ні його заступники, ні хто інший не могли приймати рішення без нього.

Можливо, Дедишин і хотів співпрацювати з нами. Але він завжди слухав Петра Петровича Димінського. Іноді слова Дедишина розходилися з ділом. Бувало, у нього виникала одна думка, потім він спілкувався з президентом клубу — і його позиція змінювалася. Дедишин був заручником ситуації, яка склалася в клубі. Коли ключові рішення приймав Димінський.

Я не можу сказати, що було багато позитиву за часів керування клубом Дедишина. Якби ми були на одному рівні, це одна справа. А у нас постійна боротьба за виживання і два роки Ліги Європи. Особлива тема — скандали з футболістами. Я думаю тут справа не у Дедишині. Він з футболістами завжди спілкувався адекватно. І ніколи не виступав за те, щоб не розраховуватися з гравцями. Наскільки я знаю, він підтримував той вектор розвитку, за якого молодь отримувала б шанс. Але було багато нюансів, наприклад, коли у «карпатівській» дитячій школі реально бралися гроші. Впевнений, він це знав: особисто подзвонив йому та розповів про це. Можливо, він просто не встиг розібратися, оскільки його звільнили.

Коли діти закінчували школу і не потрапляли до U-19, їх не відпускали і не давали відкріпний лист, а вимагали закупку м’ячів. Хоча для цього був певний бюджет у клубі. З декого брали по сім чи 15 тисяч. І діти реально скидались на м’ячі. А куди пропадали реальні кошти? Ніхто не знає.

Нічого позитивного від приходу Юрія Дячука-Ставицького не очікую. Можна чекати будь-чого. Навіть, нового скандалу з купівлею матчів. Це людина, яка купувала і продавала матчі. Ми повертаємось назад у 1980-ті та 1990-ті. Ні футболісти, ні Петро Петрович можуть не знати, що він домовиться з суддями про лояльність та буде говорити, що священик у церкві йому сказав, що так можна. Він скаже: «Я бачу, що весь стадіон хоче аби „Карпати" виграли, і я знаю як допомогти! Я домовлюся з суддями і буду героєм для тих людей!». Це радянська політика.

Я особисто говорив з Дячуком-Ставицьким про такий підхід і пояснював, що так робити не можна. Вболівальникам такі перемоги не потрібні, але він буде свято впевнений, що зробив так, як потрібно. Один з найбільш красномовних прикладів: він розповідав, що сповідався в церкві, і священик сказав, що це нормально. Що можна після цього говорити?

Сподіваюсь, що команда буде в середині турнірної таблиці. На фоні загального падіння українського футболу «Карпати» мають непоганий вигляд. Зрештою, маємо те, що маємо. Сподіваюся, що хтось таки купить команду. Такі чутки активно ходять у Львові. Хоча про це говорили і два, і три роки тому.

Джерело: http://matchday.ua
Дата: 27.08.2015 | Інтерв'ю | Переглядiв: 1257
Yizhak
Спам1) Нiк: Yizhak / Дата: 27.08.2015 в 22:10:08 (+ | 0 | -)
Дяк тепер сповідається і священику і Павліву... може ще і Диму...от хто на якому місці в цій ієрархії?

Павлів зажигає!
andyleo
Спам2) Нiк: andyleo / Дата: 28.08.2015 в 08:15:23 (+ | 0 | -)
Сказавши "А", говори і "Б". Критикуючи когось, пропонуй альтернативу. А то може здатися, що Тараса відірвали від чогось і це його занепокоїло більше, ніж будь-що інше. Чи можливо у нього надія на потенційного нового інвестора, що той запропонує йому керівну посаду? Загалом, особисто у мене, виникає більше питань саме до Тараса після цього тексту, ніж до ЮДС. Зрештою, останній також не безгрішний.
FCKL1969
Спам3) Нiк: FCKL1969 / Дата: 28.08.2015 в 20:40:39 (+ | 0 | -)
А що це він наговорив? Це реально такі слова він казав? Якщо так то ФФУ повинно відреагувати на слова про купівлю матчів і як мінімум провести розслідування. Тай не вріиться,щоб ЮДС йому так відверто це все розказав...а то взяв і таку інфу ЗДАВ) Якось це все мягко кажучи кумедно звучить...мало схоже на правду.
Tipa_Kuzmich
Спам4) Нiк: Tipa_Kuzmich / Дата: 29.08.2015 в 14:08:16 (+ | 0 | -)
Будьмо реалістами , ЮДС тимчасова фігура на посаді , або буде "весільним генералом", але тоді буде хтось інший з "тіні" керувати , чи скажімо якийсь офіційний його зам. От цікава думка, що може б хтось купив клуб ? Але певен ППД накручував би суму значено вище ринкової вартості, а чи на це хтось погдиться ?
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Та брехня це все, адмін ти краще файки не постай.

дивно, що не сказав, що вертається. Ярмола тоже за день до трансферу називав це чутками

ага - прям ось так стоять і очікують-з мішком грошей

Що я тільки що прочитав? і що головне нащо я то прочитав?

Ну Ви панове адміни, справжні - журналісти ))) У заголовку написали, , що "відбудеться" , а в середині "М...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 124
Гостей: 119
Користувачів: 5

joe, RomanOldman, romkomasyk, tineager, svat