Тарас Павлів, Фото - FCKarpaty.Com.UA
Лідер фан-руху «Карпат» та блогер MatchDay Тарас Павлів підбиває підсумки роботи у львівському клубі Ігоря Дедишина.

Відставка Ігоря Дедишина, можливо, могла б піти на користь клубу. Але, зважаючи на те, хто прийде на його місце. Я одразу, навіть, не скажу, хто може його замінити. Це має бути відома у львівському футболі людина. А от повернення Дячука-Ставицького точно не піде на користь «Карпатам».

Я в клубі ніколи не працював «на зарплаті». Ігор Дедишин — це людина, на якій було повністю зав’язане футбольне господарство у «Карпатах». Без нього в клубі нічого не робилось. Хоча він сам перебував під впливом Петра Петровича Димінського. Всі досягнення, якщо такі й були — це досягнення цього тандему. Але водночас треба говорити і про поразки, за які Дедишин несе відповідальність. Ні його заступники, ні хто інший не могли приймати рішення без нього.

Можливо, Дедишин і хотів співпрацювати з нами. Але він завжди слухав Петра Петровича Димінського. Іноді слова Дедишина розходилися з ділом. Бувало, у нього виникала одна думка, потім він спілкувався з президентом клубу — і його позиція змінювалася. Дедишин був заручником ситуації, яка склалася в клубі. Коли ключові рішення приймав Димінський.

Я не можу сказати, що було багато позитиву за часів керування клубом Дедишина. Якби ми були на одному рівні, це одна справа. А у нас постійна боротьба за виживання і два роки Ліги Європи. Особлива тема — скандали з футболістами. Я думаю тут справа не у Дедишині. Він з футболістами завжди спілкувався адекватно. І ніколи не виступав за те, щоб не розраховуватися з гравцями. Наскільки я знаю, він підтримував той вектор розвитку, за якого молодь отримувала б шанс. Але було багато нюансів, наприклад, коли у «карпатівській» дитячій школі реально бралися гроші. Впевнений, він це знав: особисто подзвонив йому та розповів про це. Можливо, він просто не встиг розібратися, оскільки його звільнили.

Коли діти закінчували школу і не потрапляли до U-19, їх не відпускали і не давали відкріпний лист, а вимагали закупку м’ячів. Хоча для цього був певний бюджет у клубі. З декого брали по сім чи 15 тисяч. І діти реально скидались на м’ячі. А куди пропадали реальні кошти? Ніхто не знає.

Нічого позитивного від приходу Юрія Дячука-Ставицького не очікую. Можна чекати будь-чого. Навіть, нового скандалу з купівлею матчів. Це людина, яка купувала і продавала матчі. Ми повертаємось назад у 1980-ті та 1990-ті. Ні футболісти, ні Петро Петрович можуть не знати, що він домовиться з суддями про лояльність та буде говорити, що священик у церкві йому сказав, що так можна. Він скаже: «Я бачу, що весь стадіон хоче аби „Карпати" виграли, і я знаю як допомогти! Я домовлюся з суддями і буду героєм для тих людей!». Це радянська політика.

Я особисто говорив з Дячуком-Ставицьким про такий підхід і пояснював, що так робити не можна. Вболівальникам такі перемоги не потрібні, але він буде свято впевнений, що зробив так, як потрібно. Один з найбільш красномовних прикладів: він розповідав, що сповідався в церкві, і священик сказав, що це нормально. Що можна після цього говорити?

Сподіваюсь, що команда буде в середині турнірної таблиці. На фоні загального падіння українського футболу «Карпати» мають непоганий вигляд. Зрештою, маємо те, що маємо. Сподіваюся, що хтось таки купить команду. Такі чутки активно ходять у Львові. Хоча про це говорили і два, і три роки тому.

Джерело: http://matchday.ua
Дата: 27.08.2015 | Інтерв'ю | Переглядiв: 1288
Yizhak
Спам1) Нiк: Yizhak / Дата: 27.08.2015 в 22:10:08 (+ | 0 | -)
Дяк тепер сповідається і священику і Павліву... може ще і Диму...от хто на якому місці в цій ієрархії?

Павлів зажигає!
andyleo
Спам2) Нiк: andyleo / Дата: 28.08.2015 в 08:15:23 (+ | 0 | -)
Сказавши "А", говори і "Б". Критикуючи когось, пропонуй альтернативу. А то може здатися, що Тараса відірвали від чогось і це його занепокоїло більше, ніж будь-що інше. Чи можливо у нього надія на потенційного нового інвестора, що той запропонує йому керівну посаду? Загалом, особисто у мене, виникає більше питань саме до Тараса після цього тексту, ніж до ЮДС. Зрештою, останній також не безгрішний.
FCKL1969
Спам3) Нiк: FCKL1969 / Дата: 28.08.2015 в 20:40:39 (+ | 0 | -)
А що це він наговорив? Це реально такі слова він казав? Якщо так то ФФУ повинно відреагувати на слова про купівлю матчів і як мінімум провести розслідування. Тай не вріиться,щоб ЮДС йому так відверто це все розказав...а то взяв і таку інфу ЗДАВ) Якось це все мягко кажучи кумедно звучить...мало схоже на правду.
Tipa_Kuzmich
Спам4) Нiк: Tipa_Kuzmich / Дата: 29.08.2015 в 14:08:16 (+ | 0 | -)
Будьмо реалістами , ЮДС тимчасова фігура на посаді , або буде "весільним генералом", але тоді буде хтось інший з "тіні" керувати , чи скажімо якийсь офіційний його зам. От цікава думка, що може б хтось купив клуб ? Але певен ППД накручував би суму значено вище ринкової вартості, а чи на це хтось погдиться ?
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Блін... На базі... А можна б було невеличкий футбольний турнір провести, наприклад Карпати, ФК Львів, Рух, Демня (наприк...

головне памятати це в майбутньому і не повторювати..

Адєсса,Львів з Алімпіком і гольова на Мякушка? Грав ше на гіршому полі ніж в олексі.

Не спіши в київське Динамо ! Пограй, хоча б рік-півтора за Карпати ! На жаль є невдалі приклади, які поспішили з переход...

Чи це Швед не бачить поле , або він самолюб ? Скоріше - друге . Забий Мар"ян гол і питань не було б, або віддай пас...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 67
Гостей: 60
Користувачів: 7

Sollaris, махметшоль, vlotsk, spiker, serber, Onealex, fckarpatylviv_org