Фото - ФК "Карпати"
Дирекція УПЛ затвердила дати проведення та час початку матчів 32 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2017/18 років.

Sharp
Спам1) Нiк: Sharp / Дата: 14.05.2018 в 11:59:42 (+ | 0 | -)
Останнім в сезоні він буде тільки в одному випадку - якщо не програємо. На одній нозі "Сталь" не переграєш.
MAZAXISTO
Спам2) Нiк: MAZAXISTO / Дата: 14.05.2018 в 13:46:23 (+ | 0 | -)
Та то дивно ще говорити про сталь,команда на стільки психологічно слабка,що вона я думаю і в Скали не виграє,треба спробувати поставити Бедою,мені цікаво б було глянути як він хоч тайм відіграє.
Sharp
Спам3) Нiк: Sharp / Дата: 14.05.2018 в 16:05:21 (+ | 0 | -)
MAZAXISTO, спочатку треба в першому таймі зробити заділ, забивши 2-3 м'ячі, а потім можна експериментувати. Крім Сталі на полі будуть ще судді, які за 5 хвилин в змозі повністю повернути хід подій на полі. Та й якою б не була та Сталь, а Лобановський завжди казав: "Сьогодні на полі було дві команди, кожна з яких хотіла перемогти"