Фото - fckarpaty.com.ua
Про це розповів заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк під час зустрічі із Держсекретарем Мінмолоді і спорту Олегом Нємчиновим.

«Львівська обласна рада розглядає можливість прийняття у свою власність Арени-Львів, - зауважив Володимир Гірняк. - Нині цей об’єкт належить державі і потроху занепадає. Є те, з чого треба починати. На державному, обласному та міському рівні виробити спільне бачення розвитку інфраструктури. В першу чергу – запустити в роботу електропідстанцію та каналізаційний колектор. Наразі вони навіть не здані в експлуатацію, а вже руйнуються. Ну і - транспортні розв’язки – це те, без чого вдихнути життя у спортивний комплекс просто нереально».

За його словами, підприємство станом на зараз є збитковим, ще й має мільйонні борги. «Одна з найбільший проблем є також те, що друга черга будівництва «Арени-Львів» не здана в експлуатацію. Аби це зробити треба близько 334 млн грн. Ймовірно, розпочнемо із техаудиту, інвентаризації та коригування самого проекту відповідно до нинішніх реалій», - резюмував Володимир Гірняк.

Джерело: http://galsports.com
Дата: 29.12.2017 | Українські новини | Переглядiв: 828
MAZAXISTO
Спам1) Нiк: MAZAXISTO / Дата: 29.12.2017 в 19:10:41 (+ | 0 | -)
А скільки треба на добудову стадіону Україна?
Андрюха-71
Спам2) Нiк: Андрюха-71 / Дата: 29.12.2017 в 21:02:11 (+ | 0 | -)
хай куплять собі губо-закаточну машинку і бажано з кованої сталі... 334 ляма...а хуху не хохо..? тварі. Краще б "Україну" з самого початку вклали ... але ж ні.ю пану недоМеру тре свій виводок годувати...
oden
Спам3) Нiк: oden / Дата: 31.12.2017 в 12:02:09 (+ | 0 | -)
За ті гроші, які просрали на ту Арену, вже три рази можна було б реконстурювати стадіон "Україна" і всі були б задоволені. Натомість маємо сіре, невзарчне одоробло з банальними жовтосиніми сидіннями в полі на вітрах, на якому грають всі, тільки не головна місцева команда Львова! Парадокс і ідіотизм в одному флаконі.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
і тут не весела картина....

пішов - свій контракт відпрацював- тепер "смалити" будуть молоді дарування

завжди, але не зараз

Напряму перемовин може й не було ...

Вітання з Днем Народження ! особливо запам"ятався домашній матч проти Гельсінборга , Богдан Стронцицький спасав ком...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0