Фото - FCKarpaty.Com.UA
"Футбол 24" зустрівся із екс-захисником львівських "Карпат", який понад два роки намагається вибити у клубі свої гроші.

Наприкінці березня Іван Мілошевіч, сербський оборонець, який грав у "Карпатах" упродовж 2008-2013 років, отримав рішення КДК про те, що львівський клуб упродовж 10 днів погасить перед ним заборгованість. В іншому випадку "зелено-білих" знову мали покарати баном на трансферну кампанію. За словами футболіста, він досі не отримав грошей від клубу, хоча на календарі вже червень, а "Карпати" спокійно будують плани на міжсезоння.

Цими днями Іван Мілошевіч приїхав до Львова, щоб на місці розібратися, в чому корінь проблеми. Але наразі на перешкоді конструктивного діалогу постійно виникають якісь незрозумілі перепони.

- Іване, що привело вас до Львова? Маю сумніви, що ви приїхали на прогулянку…

- Я можу до Львова і на екскурсію приїхати. Завжди із задоволенням повертаюся. Я тут жив багато років, маю чимало приємних спогадів – це моє місто. Але як ви правильно сказали: зараз я приїхав не на екскурсію. Всі знають, скільки я судився з «Карпатами» - два з половиною роки. Свою справу виграв, але досі клуб зі мною не розрахувався. Мені надіслали повідомлення, мовляв, заплатили гроші і вони мене тут чекають на рахунку. Приїжджай – забирай.

Коли я приїхав – зовсім інша історія. Виявилося, що документи з «Карпат» - неправильно написані. У банку сказали, що потрібно їх виправляти. Щоб це зробити, мені потрібен чоловік, який ці документи оформляв і чий підпис під ними стоїть. Сказали мені, що він буде завтра. Коли завтра настало, виявилося, що він кудись поїхав і буде у п’ятницю. Я зараз чекаю п’ятниці – приїхав сюди за свій рахунок і за свій рахунок мешкаю. Почекаю ще день-два. Якщо нічого не вирішиться, я не збираюся тут сидіти місяць. Виходить, що мене просто обманули. Я такого не очікував.

- Назвіть прізвище цього заклопотаного чоловіка, на якого чекаєте…

- Я поки що не озвучуватиму його. Подивимося… Завтра він має приїхати і вирішити справу. Ця людина – з «Карпат». Вона всім відома.

- З ким із клубу «Карпати» ви вже зустрілися цими днями?

- Ні з ким. На документах, які отримав, написано, куди маю звернутися. Я пішов туди і вже там дізнався про це все. Вчора пішов у клуб, хотів зустрітися з генеральним директором Дячуком-Ставицьким. Мені відповіли, що він у відпустці. З Тарасом Гордієнком (технічний директор, - прим. "Футбол 24") я також не зміг зустрітися – сказали, що його тут немає. Я розвернувся і пішов.

- Ще хоча б грам довіри у вас залишився до керівництва «Карпат»?

- Завжди сподіваєшся на краще. Я знаю, що чесно робив свою роботу у «Карпатах». Це повинно повернутися мені, не може так просто відійти. Продовжую вірити, що все закінчиться по-хорошому і я отримаю гроші, які тут заробив.

- Яку суму перед вами заборгували?

- 142 тисячі доларів.

- Як ви вважаєте, чому клуб так поводиться з вами? Це ж не якась захмарна сума…

- Ті документи, які вони мені відправили, вони відправили і у федерацію – щоб отримати атестацію на новий сезон. «Карпати» є в списку на наступний сезон, тож вони свою справу зробили. Але я досі не отримав свої гроші. Виходить, що вони обманули мене і федерацію – також.

- Якої ви думки про президента клубу – Петра Димінського?

- Раніше ми з ним спілкувалися, хоча й небагато. Це футбольний чоловік, який любить «Карпати» і вкладає у них гроші. Не думаю, що ця вся історія йде від нього.

- Припустимо, «Карпати» не повернуть вам грошей і завтра. До яких подальших кроків ви готові?

- У мене є юристи, вони роблять свою справу. Я не готовий тут сидіти і чекати невідомо чого, витрачаючи свої гроші. Будемо звертатися до суду. Це не проблема зараз – виправити помилки в документах. Просто потрібне бажання клубу. Я пішов їм назустріч – приїхав сюди, а вони…

- Окей, зараз – помилка в документах. А що вам казали у «Карпатах» раніше? Як пояснювали, де гроші?

- Ця справа вже стільки тягнеться… Там, напевно, є черга. З Богатіновим і Ощипком вже розплатилися. Зараз, очевидно, прийшла моя черга. Хочу, щоб все закінчилося справедливо і я поїхав додому. Стільки років грав у «Карпатах», віддавав своє здоров’я. Думаю, що заслужив на свій заробіток.

Джерело: http://football24.ua
Дата: 09.06.2016 | Інтерв'ю | Переглядiв: 864
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Х...ню з "жовтого" видання не друкуйте. Коломойський до Карпат нічого не має... Все належить ППД, якому, на да...

Спочатку по воротах навчіться попадати,а потім про перемогу говоріть.

Та брехня це все, адмін ти краще файки не постай.

дивно, що не сказав, що вертається. Ярмола тоже за день до трансферу називав це чутками

ага - прям ось так стоять і очікують-з мішком грошей

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 54
Гостей: 46
Користувачів: 8

romkomasyk, Karat, spiker, vitalycos, tineager, pvm65, svat, sashasub