Фото - ФФУ
Захисник «Карпат» Микола Матвієнко дебютував у складі Національної збірної України у матчі проти Хорватії на загребському стадіоні «Максімір». Головний тренер українців Андрій Шевченко довірив лівому захиснику місце у стартовому складі у надзвичайно відповідальному матчі.

У першому таймі Микола Матвієнко грав максимально обережно, надійно тримаючи свою зону, не пропускаючи до воріт зіркових суперників. Натомість, вже по перерві Микола все частіше підключався до атаки, у звичній карпатівській манері. У зв’язці з Євгеном Коноплянкою, 4-ий номер збірної діяв значно сміливіше, агресивніше та ефективніше.

Як підрахував ресурс «Спортарена», гравець «Карпат» зіграв за збірну вперше за 1956 днів. До цього, такої честі удостоївся теперішній гравець «Дармштадта» Артем Федецький.

Однак, попри старання Матвієнка та його партнерів, збірна України в Хорватії поступилася 1:0.

Дата: 25.03.2017 | Карпатівці у збірних | Переглядiв: 216

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.