Фото - gazeta.lviv.ua
У матчі проти дніпродзержинської «Сталі», уперше після тривалої паузи, пов’язаною з орендою, у стартовому складі «Карпат» вийшов уже гравець збірної України Павло Ксьонз. Зважаючи на те, що він не проходив передсезонної підготовки в Словенії, півзахиснику іноді бракувало взаєморозуміння з партнерами, однак свій високий рівень і клас, карпатівець усе ж встиг продемонструвати. А ще однією новинкою для Павла став новенький костюм від Arber, в якому він, разом з іншими карпатівцями, приїхав на гру.

«Звичайно, я бачив карпатівську обновку, а тепер вже і сам спробував на собі костюм,сорочку і краватку. Може воно трохи і незвично, але загалом виглядало дуже красиво. І якість продукції, і її стиль – усе відповідає найвищим критеріям. Мої партнери вже звикли до костюмів, думаю, що і я найближчим часом призвичаюся» – розповідає Павло.

«Щодо гри, то вона була складна для всіх учасників, насамперед, через спеку, особливо в першому таймі. Вже після перерви ми трохи розбігалися і змогли свого досягти. Хоча й реалізували пенальті вже в кінці матчу, але це була лише крапка у наших загальних діях. Переконаний, що «Карпати» заслужили на цю перемогу».

«Усе, ми вже забули про «Сталь» і тепер готуємося до «Олімпіка». Мабуть, кожен з нашої команди захоче взяти реванш за прикру гостьову поразку в минулому чемпіонаті. Так, «Карпати» перемогли 4:1 весною, але мене в команді не було, тому неприємні відчуття з нашої першої зустрічі залишилися. Зараз наполегливо готуємося до суботнього матчу і дуже сподіваємося, що команда не залишиться без підтримки з боку фанатів» – підсумував Павло Ксьонз.

Дата: 28.07.2015 | Інтерв'ю | Переглядiв: 668

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.