24.01.2020 Козловський: "Запропоную депутатам прийняти "Карпати" у власність міста"
569
2
Козловський

Президент Руха Григорій Козловський не розуміє звинувачень Карпат на свою адресу через відмову депутатів міськради надати клубу земельну ділянку біля стадіону Україна.

"Таке враження, що Карпати шукають цапа-відбувайла. Може вартує пошукати причину в собі? Дане звинувачення є смішним та говорить про рівень керівництва Карпат. Я хотів задати декілька питань, бо є не чужою людиною у футболі. Карпати хочуть взяти стадіон, розробити детальний план, щось там збудувати. У мене питання (та й не тільки у мене, але й у всіх фракцій, навіть тих, хто голосував "за" – вони сказали, що проголосували "за", щоб від них відчепилися). Я не прийматиму участь у цій афері. Це чергова афера, це низькосортний шантаж.

Я казав: "Давайте перенесемо це питання і вирішимо його глобально, а не для показухи". Повірте, після стадіону були б і інші питання. Постійно шукали якусь причину, щоб воно не відбулося. Я казав, що у мене будуть питання, тому до мене підходили депутати і питали мою точку зору. Давайте змоделюємо ситуацію – якась офшорна кіпрська компанія хоче забрати дану землю. А яке відношення має до Карпат ця фірма? Яка гарантія, що Карпати не вилетять? Яка гарантія, що коли вони вилетять, у Львові не помре футбол? Завтра є Рух, ФК Львів, можливо, з'являться Карпати-1963 чи якісь інші. Як показує життя, все може бути. То нам треба буде їздити на Кіпр і просити дозволу, щоб ми грали футбол?

Після цього футбол помре, тому що далі Першої ліги ніхто грати не буде, а на Арені Львів грати дорого. Тому я сказав, що я в цій афері брати участі не буду. Але якщо хтось хоче врятувати Карпати, то я даю слово. Я на наступній сесії стану автором ухвали і ми подивимося, хто любить Карпати – починаючи від міського голови і закінчуючи прибиральницею в залі. Я запропоную депутатам прийняти Карпати у власність міста і зробити програму з виділення 50 млн на рік. Звернуся до обласної ради, нехай вона допоможе. Звернуся до бізнесменів", – розповів Козловський в ефірі Youtube-каналу Руха.
Джерело: http://football24.ua
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 2
andyleo
24.01.2020, 12:44 Спам
1
Для Григорія Петровича, як для людини, яка позиціонує себе як бізнесмена європейського стилю, є ряд питань. Особисто від мене. Я теж люблю отримувати відповіді на питання.

Перше: звідки взялася сума у 50 млн.? Вона прорахована? Якщо так, то з якою метою ви її рахували? Якщо ні, то чому кидаєтеся словами на вітер?

Друге: про яких бізнесменів готових допомогти клубу ви говорите? Озвучте прізвища, якщо вони дійсно є. Де були ці бізнесмени ще буквально декілька днів тому?

Третє: якщо ви вже кидаєтесь фразами типу "це все афера", то озвучуйте факти. Не потрібно їх приховувати. Якщо вони звісно є.

Четверте: лейтмотивом вашої промови було фактичне небажання передавати клубу стадіон. В чому причина? Якщо це афера, тоді вертаємося до питання номер три. Якщо ні, тоді що? Бажання самому отримати цей стадіон і територію біля нього?

Бізнесмена від недалекої людини відрізняє не так уже і багато речей. Це якщо говорити у числовому вимірі. Але ці декілька речей є досить вагомими і роблять прірву між такими людьми ще більшою. Озвучу іх для вас: порядність, виваженість, тактовність і стратегічне мислення. Є маса літератури на цю тему, почитайте. На сам кінець, не втрачайте землю під ногами.
Відповісти
vasya8799
24.01.2020, 13:54 Спам
0
Думаю тут все простіше, для чого комусь передавати ласий кусок землі для нібито врятування Карпат? Краще забрати Карпати які фактично банкрут і так важко теперішнім власникам тягти, фінансувати з допомогою міської ради і так званої групи бізнесменів, тримати їх на плаву і самому там забудувати, шах і мат) Відповісти
Онлайн чат
Останні коментарі
SashkoSus коментує:
Мій розумний телефон Матара обізвав Макаром
SashkoSus коментує:
Приєднуюсь. Макар, Лях, Гіоргадзе, ще б Пасіча відмітив. Досить непогано зважаючи на фінансові можли...
Hatsik коментує:
Перша гра після зимової перерви, куди краще ніж було до неї
Маю надію, що дальше буде краще! ...
SashkoSus коментує:
Молодці, бачив гру, грали досить непогано, але для дорослого футболу майже всі гравці на мою думку щ...
ДЗЕНЯ коментує:
він не дурніший нас- таке з ним не пройде
Mar6197 коментує:
Мендес вже як півроку в аргентинському Спортингу)
SashkoSus коментує:
Сьогодні не тренувалися Халл і Веремієнко, в обох травми, якщо не заявлять Гіоргадзе, в неділю буде ...
Sharp коментує:
Але є Мендес, Артим і Карпенко...
MaRiO коментує:
Після обіду був......шось вони там крутять.....https://upl.ua/ua/people/view/65141 - ось його профіл...
SashkoSus коментує:
На сайті УПЛ нема Гіоргадзе. Що це означає? Поки не заявили?
Sharp коментує:
Він весь минулий рік висів в списку відсторонених і раптом зник... Може амністія за термін давнини )...
MaRiO коментує:
У списку відсторонених на сайті УПЛ Хобленка чомусь нема...
SashkoSus коментує:
Щось мені підказує, з нашим директором не домовляться по зарплаті
SashkoSus коментує:
Так, Хобленко ще за Чорноморець заробив дискваліфікацію. Він також пропускатиме
Sharp коментує:
Ніби Хобленко теж має дискваліфікацію, яку отримав ще перед тим, як перейшов в Брест. Про те навіть ...
Зараз на сайті
Онлайн всього: 58
Гостей: 49
Користувачів: 9
Відвідувачі:MaRiO, vitalycos, Sharp, SashkoSus, Lion_, RA11, ToVoRo, Litvin, Kotuk
Instagram
Переглянути цей допис в Instagram

Вже у цю неділю ми розпочнемо чергову весну боротьбою за виживання. І хоч якби вже шляки не трафляли від цього... ситуація є така, як вона є. Комусь може не подобатися головний тренер чи гравці, які зараз є у команді. ОДНАК попри всі складнощі ці люди залишилися у цей важкий період і будуть боротися ДО КІНЦЯ! Ми знову ж таки не маримо про якісь «зелено-білі серця» чи «карпатівський дух» але розуміючи, що до завершення чемпіонату є ризик, що будуть грати безкоштовно - вони НЕ ВТІКЛИ і вже за це варті нашої з вами ПІДТРИМКИ! У неділю зранку хтось знову поїде з автофанами , батьки візьмуть своїх дітей і вирушать на стадіон, а в той момент інші будуть допивати чергову чарку у парку біля стадіону! АЛЕ ПОТІМ НАС ВСІХ ОБ‘ЄДНАЄ ОДНЕ! Ніхто не знає, як складеться доля нашої команди влітку але ЄДИНЕ чим ми можемо допомогти клубу в цей момент - це нашою ПІДТРИМКОЮ! ПРИХОДЬ НА СТАДІОН! Неділя! 14:00! Тільки Львів і Тільки «Карпати»!

Допис, поширений FCKarpaty.Com.UA (@fckarpaty.com.ua)