Денис Кожанов, Фото - FCKarpaty.Com.UA
Денис Кожанов був одним з найактивніших гравців на полі і до перерви мав кілька нагод для того, аби відкрити рахунок. Після поєдинку він поділився своїми думками з офіційним сайтом.

«Чесно кажучи, вже думав, що м’яч у ворота полетить, але він влучив у штангу. А було усе гарно виконано – хороша комбінація і я на ударну позицію вивалився. Прикро, що у нас є моменти, а забити не вдається. Ми мали забивати і в першому, і в другому таймах, мали вигравати цей матч. Ще на початку гри якимось дивом ми з Худоб’яком не запхали м’яча у ворота. Там такий сумбур був, на м’яча кинулися і воротар, і захисник, і ми двоє. Все одно ми віримо, що нас прорве».

«Над запорізькими помилками була проведена робота, ми ліквідували недоліки. Сьогодні у Полтави не було моментів, якщо не брати до уваги удар з 50-и метрів. Ми їм нічого не дали створити, а самі могли хоча б раз забити з того, що створили».

«Відповідно до задуму тренерів я діяв на умовному вістрі атаки, ми все ж грали без чистого нападника. Мені загалом сподобалася, команда зіграла дуже непогано. Ми і м’яча тримали, і контролювали все, нам багато чого вдавалося».

«Чому ми бігали після матчу по полю? Ні-ні, не через те, що не виграли (сміється). Ця процедура була запланована ще до гри, це один з процесів відновлення. Просто ми вже почали готуватися до матчу проти «Металіста» – підсумував Денис Кожанов.

Джерело: http://fckarpaty.lviv.ua
Дата: 14.04.2015 | Інтерв'ю | Переглядiв: 454
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Я повністю згоден з тим, якщо вони порушили дисципліну і ще й почали бикувати, то в даному випадку клуб ще по порядному ...

Видається, що не всі можуть скласти докупи один пласт інформації з іншим.

1. Наш клуб - це фактично приватн...

До якого суду?
Ще раз п о в і л ь н о п о в т о р ю ю питання:
Чи було офіційне повідомленя, що Боровик - ...

Відповім всім. Наголошую, висловлюю власну думку стороннього оглядача.

Tipa_Kuzmich, дисципліна стос...

pvm65, та й Дулуб пішов "за сімейними обставинами", а за два тижні вже писав, що готовий повернутися до роботи...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 70
Гостей: 56
Користувачів: 14

TommyBoy, orest1098, pvm65, Sharp, knut, Kolia, west, levchik, Iggy, vitalycos, erker, Kotuk, Igor_94, Vallecanos