Фото - footboom.com
Комітет арбітрів ФФУ на офіційному сайті розмістив прес-реліз, в якому оцінив дії бригади арбітрів на чолі з Миколою Балакіним у матчі "Карпати" - "Олімпік".

"44 хв. Рішення призначити на користь гостей 11-метровий було правильним. Гравець № 4 господарів (Сандохадзе)скоює порушення, навмисно використовуючи ліву руку для затримки та розбалансування футболіста № 9 гостей (Кісіль), перешкоджаючи тим самим продовженню ігрових дій останнього. Ситуація заслуговує на покарання у вигляді 11-метрового удару.

53 хв. Асистент арбітра № 1 неправильно фіксує поза грою і, як наслідок, неправильно не зараховується гол господарів. Йдеться про дуже швидкий перехресний рух, але відео підтверджує, що в момент передачі нападник господарів перебував у правильному положенні. Поспішна та несвоєчасна фіксація з боку асистента арбітра № 1. В таких випадках, коли людське око може помилитись, на допомогу може прийти технологія − застосування системи відео-повторів (VAR) стане вирішальним фактором тому, що асистентам в таких випадках надається інструкція тримати прапорець внизу і залишати на розгляд системи відео-повторів (VAR) рішення щодо підтвердження або ні взяття воріт.

55 хв. Йдеться про ситуацію, за якої потрібно було призначати 11-метровий на користь господарів. Гравець № 8 гостей (Доронін) всередині власної штрафної площі намагається зіграти в м’яч, але помиляється із часом та відчуттям міри, скоює порушення проти футболіста № 35 господарів (Швед), який падає на газон. В цьому випадку йдеться про ситуацію, в якій слід призначити покарання у вигляді 11-метрового. Арбітр продовжує гру тому, що його огляд перекритий гравцем № 8 гостей і він не уловлює навмисність контакту, що виконується верхньою частиною ноги. Рішення у цьому випадку було б з легкістю знайдено завдяки арбітру системи відео-повторів (VAR), який б зі студії привернув би увагу арбітра на полі, надавши пораду щодо призначення 11-метрового удару", - сказано впрес-релізі.

Зазначимо, що вилучення форварда Карпат Акулініна Комітет арбітрів залишив поза увагою.

Джерело: http://ua-football.com
Дата: 12.03.2018 | Про Карпати | Переглядiв: 985
RA11
Спам1) Нiк: RA11 / Дата: 12.03.2018 в 22:09:07 (+ | 0 | -)
В нас вцілому вся судова система корумпована і прогнивша....Ви думаєте судді в футболі чисті і білі?))) Судді - рішали...Але питання до команди...грайте так, щоб такі судді не мали причин засудити...
MichaelFair
Спам2) Нiк: MichaelFair / Дата: 13.03.2018 в 19:58:12 (+ | 0 | -)
Ясно! Тут усе зводиться до виправдовування арбітрів. Мовляв "була б систем відео повторів, такого би не сталося". Але нам зараз, що з того. Очки нам хто верне?!
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Яке "Карпати" займуть місце в кінці чемпіонату?
Нові коментарі
Блін... На базі... А можна б було невеличкий футбольний турнір провести, наприклад Карпати, ФК Львів, Рух, Демня (наприк...

головне памятати це в майбутньому і не повторювати..

Адєсса,Львів з Алімпіком і гольова на Мякушка? Грав ше на гіршому полі ніж в олексі.

Не спіши в київське Динамо ! Пограй, хоча б рік-півтора за Карпати ! На жаль є невдалі приклади, які поспішили з переход...

Чи це Швед не бачить поле , або він самолюб ? Скоріше - друге . Забий Мар"ян гол і питань не було б, або віддай пас...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 34
Гостей: 30
Користувачів: 4

spiker, Onealex, serber, Wolf