актуальный промокод 1xBet
26.08.2021 Колишні захисники «Карпат» по-різному виступили в кваліфікації Ліги чемпіонів
342
0
Матвієнко

В головному футбольному турнірі Європи – Лізі чемпіонів, відбулися заключні кваліфікаційні матчі, в яких взяли участь і двоє колишніх гравців львівських «Карпат».

Для першого з екс-гравців «Левів» Ігора Пластуна, який зараз виступає за болгарський «Лудогорець», матч проти шведського «Мальме» завершився перемогою з рахунком 2:1, якої, нажаль, не вистачило для загального успіху. Адже тижнем раніше команда з болгарського міста Разградпоступилася на виїзді у Швеції з результатом 0:2. Сам Пластун відіграв у матчі-відповіді всі 90 з гаком хвилин, показавши достатньо надійну гру.

А от для іншого «екс-карпатівця» – захисника Миколи Матвієнка, все склалося інакше в матчі за донецький «Шахтар» проти французького «Монако». Сам оборонець провів не надто вдалий матч, і був замінений вже у перерві головним тренером «Гірників» Роберто Де Дзербі, втім його команда змогла у овертаймі вирвати нічию 2:2, яка після виїзної перемоги 1:0 вивела «Шахтар» до групового етапу ЛЧ. І хоча у «Гірників», як свідчить лінія відомої беттинг-компанії Пін Ап, не дуже високі шанси на успіх – навіть вихід до плей-офф турніру оцінюється нижче 33% вірогідності, все одно сам факт потрапляння до списку 32-х найсильніших команд Старого світу не може не тішити. Докладніше про котирування на основну стадію Ліги чемпіонів від Пін Ап та бонуси від цієї популярної компанії можна дізнатися тут.

Також для любителів футболу варто зазначити, що використовуючи зручний додаток Пін Ап, в меню якого оперативно з’являються котирування на головні спортивні події у світі, можна стежити за зміною прогнозів аналітиків щодо шансів команд, за які виступають колишні гравці «Карпат» у різноманітних турнірах, та у Лізі чемпіонів зокрема.

Нагадаємо, що Ігор Пластун грав за «Карпати» з 2012-го по 2016-й рік, і саме зі Львова переїхав до «Лудогорця» вперше, після чого ще виступав у Бельгії за «Гент». Щодо Миколи Матвієнка, то його перебування у «Карпатах» було значно коротшим – тоді ще 21-річний гравець провів за «Левів» половину сезону 2016/17 на правах оренди, але відіграв так впевнено і яскраво, що заслужив виклик до національної збірної України.

Джерело: -
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн чат
Останні коментарі
Tipa_Kuzmich коментує:
Хрен, а не трансляція по "4му" ...
Mar6197 коментує:
Плоско думаєш і сарказму я так бачу не розумієш. Вроді не дарма ж ")" написав, але ладно,
MAZAXISTO коментує:
Як то ми його не бачили,хто ходить на футбол і іздить на виізди той бачить Матківського,а хто диванн
Не переживай, ми також його не бачили)
MaRiO коментує:
тепер у Вас є доступ до чату
vasyllviv коментує:
ЧОМУСЬ НЕ МОЖУ В ЧАТІ НАПИСАТИ!!!
Як на мене Карпати зараз показують кращий футбол серед лІдерІв групи А,і кращого складу не має тут ж
coul1990 коментує:
всіх кого списали з Прем"єр ліги можуть передавати привіт з другої ліги
Класний другий гол, Кожанов красава і Чачуа передає усім "ПРИВІТ!" , хто його списував !
дякую, вже виправили
Якась помилка матч у Чернівцях не в неділю а в суботу 11 вересня,вже в пятницю команда виіде до Черн
Марче коментує:
Ага, ще забув про Заставного, який мені раніше подобався, але щось дуже здав. От і з ЛНЗ гол, вважаю
Справді заряджені були на всі сто. Ну і Чернігів посприяв, команда в них слабенька м'яко кажучи.