Фото - metalist.ua
Як стало відомо Sport Arena, для захисника Металіста перегляд у Карпатах закінчився невдало.

Іван Зотько з'явився у тренувальному таборі львів'ян наприкінці минулого тижня. Пробув він там лише два дні, зате встиг взяти участь у контрольному матчі Карпат з Рухом з Винників (2:1). На полі Зотько з'явився в перерві і відіграв весь другий тайм. Втім, після поєдинку він покинув Львів.

Імовірно, причиною безрезультатного перегляду стало невіра нового-старого наставника Карпат Валерія Яремченка і його тренерського штабу в те, що Іван Зотько сходу зможе стати гравцем основного складу.

Сам футболіст відмовився коментувати свій від'їзд з табору львів'ян.

У минулому чемпіонаті 19-річний захисник провів за "Металіст" 9 матчів в молодіжній першості країни, забив в них вісім м'ячів (п'ять – з пенальті). Крім цього, на його рахунку 8 ігор за першу команду в Прем'єр-лізі і один забитий м'яч.

Дата: 13.06.2016 | Про Карпати | Переглядiв: 1716

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.