"Карпати" в першій частині сезону. Цікаві факти - 11 December 2021 - FCKarpaty.Com.Ua - Сайт фанів і вболівальників Карпати

11.12.2021 "Карпати" в першій частині сезону. Цікаві факти
1531
2
Фото - ФК "Карпати"
На зимову перерву "зелено-білі" пішли у якості лідера групи "А" Другої ліги. Пригадуємо події літньо-осінньої частини чемпіонату у розрізі цифр від Wyscout.

"Леви" видали феноменальну 13-ти матчеву переможну серію. Таким чином, серед усіх команд групи "А" саме у львів’ян найбільша кількість набраних очок – 48. Загалом 16 перемог, дві поразки та жодного нічийного результату.

Також у карпатівців найкращий захист у групі "А" – лише сім пропущених голів. Щодо забитих м’ячів, то "зелено-білі" відзначилися 46 разів у ворота суперників. На один гол більше у київського "Лівого берега".

Решта цікавих фактів:

– "Карпати" не пропустили жодного разу в проміжку між 16-30 та 61-75 хвилинами;

– "леви" найменше з-поміж усіх команд групи втрачали м’яч – 91,36 разів за гру;

– команді Андрія Тлумака належить найбільша кількість тривалого володіння м’ячем – 101%;